Japonsko, Korea

JAPONSKO cerven 2016

Tesa

Hledam nekoho kdo by se ke mne pridal na cestu po Japonsku v druhe polovine cervna 2016 na 2 tydny,presny plan cesty jeste nemam,vse zalezi na domluve. mail [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Jose

Ten termín není zrovna nejlepší – spadá do období dešťů ..

Marek

My jsme s pritelkyni byli v cervnu minuly rok a prselo nam ze 3 tydnu snad 3 dny,takze bych ten termin nebral jako nejhorsi. Horsi je to koncem leta,kdy prichazeji tajfuny…

Ephram
Marek:

Mohu se zeptat, která místa jste navštívili? Plánujeme v červnu projet Japonsko ze severu na jih a máme z počasí velkou obavu. Četli jsme, že se deště vyhýbají pouze Hokajdu. Děkuji za odpověď.

vojta

2 Tesa -jedeme v kvetnu do japonska na 3 tejdny

vojta

letenky zakoupeny 15 500kc

Fantomas

2 Vojta: Pro kolik lidí? Já kupoval za 5000 CZK/osoba 🙂

Ila

2 Fantomas: 5000/osoba??? Nechceš se podělit o tip, jak se Ti to podařilo sehnat? Když bych teď chtěla letenku na květen, tak za míň než za 14 000 jsem nikde neviděla. Za 5000 bych se mohla leda tak možná nechat zavřít do kufru v podpalubí :-)).

Martin
Ila:

Na to neni zadnej velkej trik, jen clovek musi sledovat akce. A pred 3 tydny zrovna jedna takova byla. Japonsko (Tokyo a Osaka) z Budapesti za asi 5k. Z Prahy o neco malo za vic.

vojta

cena 15 500 za jednoho
viden -dubai -tokio
v dubai prestavka na 1 den na koupani

roko

ty letenky okolo 5t. jsou tzv chybný tarif,šly kupovat jen přes japonskou mutaci Expedie asi 2 dni a majitelé těchto letenek si nemůžou být 100% jisti že odletí jelikož to dopravce (v tomto případě Turkish) může ještě zrušit!
kupování těchto letenek je hop nebo trop !

Martin
roko:

Roko, samozrejme nemas pravdu..
Chybny tarif muze letecka spolecnost prijmout, nebo oznacit za chybu a vratit penize. Jak ho letecka spolecnost uzna a vystavi e-ticket, tak je vse v poradku a let je bran jako uplne normalni. Muzou ho samozrejme zrusit, ale to muzou zrusit jakykoliv let i za 20k. Takze kdyz byl tarif jednou uznan, lidi na 99,999% odleti.

roko
Martin:

omyl ! – e-ticket neznamená v tomto případě odletět ! viz hromadné rušení chybného tarifu do Indie – tady také byli vystavené elektronické letenky a až po několika měsících to letecká společnost neuznala a letenky stornovala,kdo nedoplatil rozdíl tomu byli „pouze“ vráceny peníze na žádné jiné odškodné nebyl nárok!
letenku koupenou v normálním tarifu nikdo nezruší max. dojde k překnihovaní na jiné lety a pokud to spotřebitel nepřijme musí být odškodněn atd. atd.
pokud koupíš chybný tarif musíš se modlit aby to letecká společnost uznala a 100% jistotu máš až když sedíš v letadle! v případě neuznání ti pouze vrátí peníze na nic jiného nárok nemáš! můžeš zkusit se soudit s tím kdo ti ty letenky prodal,ale to je zdlouhavé a právnici vždycky najdou nějaké skulinky – i když je pravda že pár jednotlivců už částečně uspělo

vojta

ten chybnej tarif jsem videl taky- a doufam ze tito lide odleti   a nezustanou na letisti

Linda

Kupovala jsem letenku v tomto chybnem tarifu a uz jsem z Japonska zpet. Normalne jsem odletela i priletela 🙂

Zuzi

Cauky chci se zeptat, jestli tu neni nejaka holcina, co ma v planu japonsko prvnich 14 dni v cervnu :). Pripadne zda je bezpecne jet sama holka? predem diky moc. Zuz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: