Spolucestování Asie/ Australie

Irán – léto 2010

Petr

Ahoj,

léto se blíží a já už se opět nemůžu dočkat až někam vyrazím – už je to asi závislost :o). Chystám se v létě na měsíc do Iránu, přesný termín zatím nemám určený (červenec – září). Všichni kolem mě si klepou na čelo, když slyší Irán a tak to chci zkusit tady. Nejdřív jsem uvažoval, že bych jel sám, ale přeci jenom bude asi lepší jet ve dvou – ideálně s nějákou cestovatelkou (prý je v páru lepší komunikace s místními), ale není podmínka. Určitě bych se chtěl předem osobně sejít a zjistit představy a jestli si tak nějak „sedneme“ a vyhnout se tak nějákým nepříjemnostem během cestování. Případně se k někomu přidat.

Najde se tu někdo takový??

Předběžný plán: lidi, jídlo, památky, snad i moře a určitě minimálně jeden trek v horách, ale vše je o domluvě.

Pet(28)

Zkušenosti čtenářů

Dana

Ahoj,
chystáme se tam s kámoškou někdy na konci léta, tak září-říjen na 3 týdny. Ještě nemáme žádný plán, ale předběžná představa jsou taková ta klasická známá místa. Horalky nejsme, takže žádný moc lezení po horách bychom nezvládly:o) Nějaký ty cestovatelský zkušnosti obě máme. Jsme z Prahy.
Dana

Tomáš
Dana:

Ahoj,
jestli ještě někoho hledáte tak se do Iranu chystám rovněž. Mohu od 13.9. nebo přelom 7-8/10. Zkušenosti celkem mám, jezdím bez CK, neprefuruji žádné extrémy – dávám přednost památkám, životu místních obyvatel apod. Kontakt: tjhk zavináč email.cz
Tomáš

Dana
Tomáš:

Ahoj Tomáši,
pořád hledáme a pořád nic :o(
Minulý týden jsme si koupily letenky Praha – Teherán od 25.9.- 17.10. 2010. Tak kdyby ses chtěl přidat…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: