Spolucestování Asie/ Australie

Írán 2012

Petra

Kdo by jel letos do Íránu cca na 3 týdny v září/ríjnu 2012? Hledám parťáka na pohodové cestování – kombinace příroda, město, venkov, památky, kuchyně, místní doprava…atd. Někdo, kdo už v nějaké mimo-evropské zemi byl. Petra (36 let).

Zkušenosti čtenářů

sarka

Ahojky, zaujal me Tvuj inzerat. Rada bych se k Tobe pr idala. S cestovanim bez Ck zkusenosti mam. Tak dej prosim vedet, ju? Predem dekuji za odpoved, Sarka(34)

Petra

Ahoj Šárko,
díky moc za odpověď. Odkud jsi (já Praha)? žebysme se mohly potkat. předpokládám, že bys mě taky chtěla poznat, než bysme „naslepo“ vyrazily 🙂
Petra

sarka

To urcite by jsme mely.Jsem z Jihlavy a neni problem kamkoliv dojet.Muzes mi psat na muj e-mail [email protected]

Dan
sarka:

Ahoj holky,
Irán mám letos také v plánu, pokud se budete scházet v Praze „nad mapou“ dejte vědět. Dík Dan(40)

(nějaké zkušenosti s cestováním po Blízkém východě mám 🙂
email: [email protected]

Pavel
sarka:

Ahoj cestovatelé,
pokud ještě mohu se k někomu přidat, tak bych jel s Vámi do Iránu. Měl jsem to naplánované s dvěma kamarády, ale najednou nechtějí.
Byl jsem v Turecku na čundru, loni v Libanonu, takže mě láká i tato země.
Ahoj Pavel

Pavel:

Ahoj Pavle, zatím jsme 3. Plánujeme se potkat někdy příští víkend v Praze, pokecat, kdo má jakou představu, jak se v tom potkáme a jak si „sedneme“. Jestli se chceš přidat, připoj něj. email. kontakt na sebe pro domluvu. Zatím, Petra

Pavel:

…ten email pavbram je ok?

Pavel

Ano, můj email je [email protected]

Klara

Zdravim,
jestli vas uz neni moc,tak bych se take rada pridala. Mam projety Blizky vychod a Iran me laka uz dlouho. Persky nemluvim, ale domluvim se arabsky.Jsem z Prahy.
Klara (26)

vojta
Klara:

aho hledám nějakého spolucestovatele na červen do Iránu nechce se někdo připojit? chci jet do Teheránu vlakem.

Pokud by někdo jel. dejte vědět.

Vojta

MirekCH
vojta:

Ahoj.Mám dovolenou 16.6.-8.7. Rád bych jel na Ural, ale zatím to vypadá bledě. Jako náhradu bych bral Irán který mě také moc láká, tím spíš, že za rok to může být problém. Bylo by možné být členem maximálně 4členné party?
[email protected]

Mirek

Ahoj,

vzhledem k soucasne situaci v Iranu bych se tam rad letos vypravil,abych to stihnul nez tam zacne byt prilis horka puda pod nohama..
Takze shanim nejakeho partaka/partacku na cestu cca 3tydenni v kvetnu.
V planu mam vsehochut,tj. hory, prirodu i mesta..MOZNA pokus o vystup na Damavand,ale to se jeste uvidi..
Cestu bych videl tam letadlem do Istanbulu,ztama vlakem a zpatky letadlem..
Pokud jste nekdo nad tim aspon trochu uvazoval,tak se klidne ozvete na mail, muzeme probrat detaily…:)!
Pekny den.
Mirek.
PS:nejake zkusenosti uz mam z Ameriky,Afriky i Evropy..Perske zeme byt me lakaji,tak se mi zatim jeste do cest nepripletly..:)

Mona

Ahoj,

prosim ta zhanes este stale najeku partacku na cestu do Iranu, alebo je to uz uzavrete? V Irane som uz bola minuly rok, ale rada by som sa tam vratila 🙂

Napis prosim, pekny den
m

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: