Malajsie, Brunej, Filipíny a Indonésie

Indonésie – srpen/září 2014

djmotka

Zdravíme všechny zkušené cestovatele a jelikož se s přítelkyní chystáme na první „velkou“ výpravu, vláken je mnoho a infa není nikdy dost, rádi bychom operovali z jednoho bodu. Dle vyjádření „velitelky výpravy“ je náš aktuální plán (který se dle mých zkušeností určitě ještě párkrát změní) asi tento: „Predne chceme krasnou plaz a ja se naucit snorchl. Take bych rada prales, sopku a hlavne ty delfiny na Bunakenu!!;) ale urcite nechci byt po celou dobu na jednom miste. Takze nakonec jsem skoncila u ostrova Sulawesi. A nejvice se zamerit na sever. Takze Togiany a Bunaken. Pak jsem dostala tip na Moluky Halmahera.

ALE! nekde jsem cetla, ze je Bunaken drahy. Coz jsem zrovna myslela, ze bychom tam setrvali treba i ten posledni tyden cesty…“

Takže, pokud nám poradíte, co se týče cest, přeletů a lokací, budeme Vám všem moc vděční, přeci jen je to pro nás pořád docela velká výzva.

Děkujeme
Jirka & Gabka

Zkušenosti čtenářů

olin

zdar :)http://www.hedvabnastezka.cz/diskuse/malajsie-filipiny-a-indonesie/indonesie-severni-moluky/

Gabriela

Tak mame prectene tve dojmy z Moluk. Pozitiva zni skvele, ale negativa pro nas prevazuji. Ubytovani (hlavne ja) budu chtit dobre, pres den zvladnu ledasco, ale v noci chci mit slusnejsi zazemi 🙂
Dekujeme za tve dojmy
Jeste se zeptam. Je treba realny jednodenni vylet na moluky? Zda se mi to pomerne daleko od Sulawesi, ale nemam odhad.
Dekuji

Lada

AKTUÁLNÍ INFORMACE PRO ZÁJEMCE O UBYTOVÁNÍ NA BALI! Nabídka několika osobně prověřených vil, různé lokality, různá ubytovací úroveň, různé ceny. Pro více informací pište, prosím, na e-mail [email protected]. Osobní doporučení = Vaše jistota na cestách! 🙂

Honza

Ahoj. Mám za sebou nějaké lehčí cestování, ale ještě žádnou „velkou“ výpravu. Vidím, že cestujete jako pár, ale rád bych se zeptal jestli neberete ještě někoho do party.Sám si na něco tak velkého netroufnu a ani nemám potřebné zkušenosti. Líbí se mi hlavně termín, ve kterém chcete jet. Říká se,že ve více lidech může být více zábavy a možná i jistoty. Díky za odpověď, Honza

Nikol
Honza:

Ahoj ( Honzo), já se taky chystám na cesty, ale zatím nemám žádného partaka. Jsem ted v Austrálii a 25.8. mi končí víza a pak bych chtěla cestovat. Jestli by máte někdo stejný plán, tak mi prosím napište na mail. [email protected]

Gabriela

Ahoj Honzo,
Jakou mas predstavu o takove dovolene? My cilene nikoho na cesty nehledame, ale pokud se s nekym setkame v nejake casti cesty, tak ok 😉

tom

Ahoj
Vratil jsem se z Bali ale nyni jsem v kapse nasel 200.000IRP. Byl by nekdo tak hodny a prevzal je ode mne ( v Praze)? Jedna se o cca 349 Kč. Udelate mi radost pokud mi dáte 250Kc-300Kc. Prijedu za Vami po Praze..temer kamkoliv.. autem a vy unaveni po dlouhem letu nebudete mit na letisti v Indonesii starost jak vymenovat prvni penize na taxi. Diky moc

Peter
tom:

Ahoj, já o někom vím. Praha Palmovka, je to pro Tebe ok? Napiš mi, prosím, na mail 😉 Petr

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: