Spolucestování Asie/ Australie

Indonésie – Raja Ampat vánoce 2019

DanS

už se v ČR začíná výrazně ochlazovat a ještě zbylo docela dost dovolené. Mám v plánu strávit vánoce (3týdny) blízko rovníku a trochu si tak zkrátit zimní období. Aktuálně plánuji Papuu- indonéskou část. Hledám spolucestovatele, kteří by se chtěli přidat. Dost se tím sníží náklady. Odlet z Prahy přibližně 17.12. – 5.1. Náklady 35-40 Jednalo by se primárně o souostroví Raja Ampat tzn. pláže, šnorchl, džungle – rajky , vodopády… V Indonésii jsem byl 7x. da*******@po**.cz

Zkušenosti čtenářů

P.

No, náklady 35-40 (tisíc Kč) budeš mít těžko, když se shání letenky pát týdnů předem. Co jsem se zběžně podíval, pod 29000 Kč asi zpáteční do Sorongu nebudou (většinou výrazně víc). K tomu další doprava lodí na místo (třeba seženeš na sdílení nákladů někoho až na trajektu do Waisai nebo to domluví ubytovatel předem), vstupné 1 mil. rupií, ubytko s jídlem, které je dražší než jinde v Indonésii. A taky výlety, abys nebyl celou dobu na jedné pláži (pokud si nebereš nafukovací kajak). Sdílet náklady na výlety můžeš i s lidmi z okolních ubytování, pokud si vybereš více navštěvovanou lokalitu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: