Spolucestování Asie/ Australie

Indonésie/Malajsie – listopad 2011

Targi

ahoj všem, v listopadu plánuju tři týdny v Indonésii (a Malajsii) a jedu sám… nechtěl by se někdo přidat? mějte se fajn, Targi

Zkušenosti čtenářů

Dan

Ja bych se pridal. Jakou mas predstavu? Letenku jiz mas? Za kolik.

Ahoj.
d.

Michala
Dan:

Ahojda, já bych se možná přidala…..:-) dejte mi kdyžtak vědět. M.

Jirka
Michala:

Na listopad taky uvažuji o Borneu – spíše asi jen Malajská část. Chtěl jsem tam jet na čtyři týdny – projít nějaký národní parky, určitě udělat nějakej trek a pak ke konci si trochu užít moře. Jsem z Brna, tak kdyby chtěl o tom někdo popovídat, není problém zajít třeba na skleničku vína nebo do čajovny. Mám celkem jasnou představu, co bych chtěl podniknout. Nevím, jestli ještě na tuhle diskuzi zabrousím, tak mi kdyžtak pište na mail. Jirka

Alena

Do Malajsie odlétám s kámoškou 3.listopadu na měsíc.Malajsii chceme spojit i s Borneem.Za každou radu budeme rádi a nevyhýbáme se i společné cesty.

Franta
Alena:

Ahoj,
já chci jet taky asi na 3-5 týdnů do Malajsie, ale nemám spolucestovatele. Platí ještě pořád že by jste vzaly někoho jako spolucestovatele?
Franta

Kata

My shanime nekoho ctvrteho (spis chlapa) tez do Malajsie (a mozna kousek Sumatry)- konec listopadu- 3 tydny. Jsme 2 holky a jeden kamos (nechce jet sam;). kdyby mel nekdo zajem napiste prosim par radek o sobe a foto taky potesi (at vime s kym mame tu cest :)) ).

robert

v te dobe budu take nekde v malajsii a budu mirit do indonesie, muzeme se nekde potkat:)

Iva
robert:

Ahoj, som v Thajsku a od buduceho tyzdna planujem indoneziu, rada by som sa k niekomu pridala 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: