Spolucestování Asie/ Australie

Indie – září 2010

Monika

Ahoj!
V září bych ráda vyrazila do Indie a byla bych vděčná za spolucestovatele/lku. Odlet někdy v první půlce měsíce.

Dovolenou mám bohužel pouze dvoutýdenní, takže to vidím pouze na nějaký menší okruh kolem Dillí, konkrétní plány prozatím nejsou, ale snad brzy budou.

Pokud se někdo v podobném termínu také chystá, nechť se ozve 🙂 Budu se těšit.

Monika (22let, Praha)

Zkušenosti čtenářů

Marie

Ahoj,
to by bylo ok. Ozvi se mi na mail ss**********@se****.cz. Studentka se dvěma S v adrese:-)) Jsem z Prahy. Byla bych pro to se sejít, pokecat a hlavně co nejdřív koupit letenky a kudy kam se pak uvidí 🙂

Jan

Moniko, v dubnu mne sestra posadila na letadlo (poprvé jsem letěl) a vybaven jízdenkou na vlak, kterou mi přes výborný server Cleartrip.com zařídil bratranec (opravdu nepatřím mezi nejschopnější) jsem vystoupil v Mumbaii.Jižní Indie se ukázala na cestování jako snadná země. Bez angličtiny a jakýchkoliv cestovatelských zkušeností jsem za 3 měsíce (1.4-1.7.) prodrbal místa: Mumbai, Goa, Hampi, Bangalore, Mysore, Srirangapttna, Chamarajagan, Ooty, Mettupalayiam, Coimbatore, Madras (Chennai), znovu Coimbatore, Mangalore, znovu Madras, Kochi, Udupi a nakonec Thiruvaranthapuram, lidštěji Trivandrum. Zde doma mi je opět těsno a tak mne zaujalo Vaše svolávání souputníků (souputnic)… Pokud bychom se dali třeba dohromady 4, vše by mohlo vyjít laciněji, já sám totiž měsíčně zlikvidoval 500usd, což je pro příště nepřípustné. Polovina září je pro mne trochu brzy, ale pohrávám si s myšlenkou, pohrávám…:-) Kdyžtak dejte vědět. Přeji hezkej den Vám i Marii
ja**********@se****.cz

Katerina Peskova

ahoj,
hledam partnera/partnerku na cestu do Indie, druha polovina zari 2010. Nikdy jsem tam nebyla, ale zila jsem v USA a UK, a po seznameni se spoustu Indu v Londyne jsem ted na Indii strasne zvedava.

Je mi 31, zdravotni sestra, planuju cestu do Dilli, mozna okruh Jaipur a Agra, Taj Mahal… neco na zabehnuti:) Delka na dva tydny.

Pokud by se nekdo chtel pripojit, kontakt na me: ka*********@se****.cz, momentalne jsem v Cechach, ale toulave nohy me nenchavaji na pokoji:)
ahoj ahoj K.

Mirek
Katerina Peskova:

Ahoj Katko, mám v plánu prakticky stejný program (Delhi, Agra, Jaipur), ale v termínu přibližně o měsíc pozdějším. Odlet mám 29.10. z Prahy, návrat 10.11. z Delhi. Sháním spolucestujícího/spolucestující.
Pokud by sis třeba mohla svou cestu o měsíc posunout a domluvili bychom se, bylo by určitě příjemnější a bezpečnější cestovat ve dvou.
Je mi 41 let, v Indii jsem ještě nebyl, ale z Asie nějaké cestovatelské zkušenosti mám. Jsem z Brna.
Jestli tě to zaujalo, ozvi se mi prosím.
(zkoušel jsem odpovědět přímo na mail, ale adresa asi nefunguje a mail se mi vrací)
Mirek
mm*****@se****.cz

Jenda

Přeju ti to, ale abys nebyla překvapená ! Indové v Londýně asi bude jiný zažitek než všední život v indických městech.

iwanv
Jenda:

Hladam záujemcov o cestu do Indie – bud Rádžastán alebo južná India 2-3 týždne,rozpočet do 1300 euro v tom lacná letenka,iw***@ce*****.sk

Iva

Ahoj Moniko,

přibíráte ještě další členy do výpravy? Chtěla jsem jet do Indie na delší dobu, ale asi to odsunu na později, 2 týdenní okruh by mi možná vyhovoval, ozví se mi kdyžtak na do*@em***.cz, Iva (kamarádka od Pavly, potkaly jsme se na Střeláku)

Ivana

Ahoj všem, kteří se chystají do Indie a mají letenku na 15.září do Dillí Finairem přes Helsinki. Jedu se starší známou,která se nakonec rozhodla zůstat celý měsíc v ašrámu a cestovat po severní Indii se mnou asi nebude moct. Zajímá mne severoindická klasika,pogram nemám pevný, můžu se přizpůsobit, na cestu se už informačně připravuji, tak kdyby se chtěl někdo ke mně přidat ,ozvěte se ch****@ke**.cz co nejdřív. Ivča

Radek

Ahoj chystam se do indie v polovině října zhruba na měsíc termíny se dají přizpůsobit chtěl bych se pohybovat po severní oblasti indie, cestovní plán zatím nemám, nákup letenky a plán trasy nechám na dohodě. Tak jestli se budete chtít přidat ozvěte se na
pe**********@vo***.cz

Jirka
Radek:

Ahoj Radku,
máme letenku zabukovanou na 27.10., právě ale řeším problém, jak zamluvit přes internet vlak do Agry a dál cestu přes Zlatý trjúhelník, Varanasi poušť Thar a nakonec asi Goa. Abych to stihnul za tři týdny, musím použít alespoň jednou vnitrostátní letenku. Už znám všechny rezervační servery, ale ani jeden nebere české karty MC a VISA card a navíc v Indii jsou nově v rezervačním systemu vlaků chráněny 3D Secure Codem, který žádná z našich bank nevystavuje. Uz jsem se ptal v týdnu odborníků na ČSOB, ČS, City Bank.
Ač zadám vymyšlené telefonní číslo (bere to jen indické), vymyšlenou Indickou adresu (bere to jen indické), tak proskáču až k placení a tam končím. Běžně jsem svými kartami kupoval letenky přes internet v Bangkoku, pochopitelně i po celé Evropě i v Česku.
Teď z toho už šílím, dostal jsem mnoho hraběcích rad, ale žádnou, jak zaplatit českou embosovanou kartou VISA nebo MC vystavenou předními českými bankami.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: