Spolucestování Asie/ Australie

INDIE SEVER léto 2009

Lenka

Zdravím,
hledám spolucestovatele/ku na cestu severem, plánuji Dillí, Agru, Varanasi, Vrindavan a možná i něco víc, studentka 18, zatím jsem byla jen na jihu, tak bych ráda viděla sever, dohodneme se kdyžtak blíž, i na trase, každopádně červenec, srpen to jistí 🙂
Tak neváhejte a ozvěte se, humor vítán.
Pište na [email protected], mob. : 737917778
Zatím

Lenka

Zkušenosti čtenářů

Pavel

Ahoj Lenko,
prave premyslim co by se dalo podniknout v lete a Indie si mi nezda jako vubec spatny napad! Jsem taky student, takze by sme si snad rozumneli:). Kterej mesic by sis tak predstavovala?

Pavel

[email protected]

Iveta

Ahoj Lenko,
mám dost podobné plány jako ty a cháním taky někoho s kým cestovat. Studuju VŠ, je mi 20 a chtěla bych jet někdy v srpnu,září. Tak kdybys měla zájem napiš. [email protected]

Anna

ahoj to vazne nezni spatne koukam ze se akorat hodim do party-studentka 18- planuju taky nejakej takovej podobnej trip tak se mi dyztak ozvy snad se nejak dohodnem a u me to jisti ten humor 😀
tak zatim packo
[email protected]

pepa

ahoj Lenko.Bohužel už nestuduji,ale humoru mám na rozdávání:)velice by mě zajímalo více informací.Je mi 22

Anna

tak tu tak koukam sami mladi a humorni vazne se nejak nedomluvime do indie chci strasne moc ale sama se tam opravdu neodvazim tak mi dejte vedet
packo

Pe3k
Anna:

Ahoj, do Indie bych se chtěl určitě podívat, dělám průvodce u cestovky CK Kudrna a potřebuju využít zbytek prázdnin 🙂 Tak když tak napiš na mejl [email protected]

Petr 22

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: