Spolucestování Asie/ Australie

Indie – listopad 2010

Iva

Ahoj,

rada bych v listopadu cca na mesic vyrazila do Indie a shanim partaka,planuji cestovat spise v severni casti, pokud byste tam nekdo miril v tuto dobu a chtel se pridat, tak se ozvete na [email protected], Iva (30)

Zkušenosti čtenářů

Iveta

Ahoj Ivo,…plánuji též v tom čase cestu do Indie,…ještě nevím přesně, ale zatím se utváří předběžná představa,…tak to můžeme probrat a třeba vyjet na část cesty společně,..ozvu se na mail.

Jirka
Iveta:

Ahoja, já se chystam vyrazit koncem listopadu na cca 6 týdnů, také spíše sever, přesný plán ještě není, určitě bych společnost alespoň na část cest uvítal 😉

Mari
Jirka:

Ahoj, my letíme 18.11.-2.12., zatím jsme 3 (2 holky, 1 kluk, věk mezi 23-30 let). Chceme na sever – Dillí, Agra, Rádžastán, a pak přelet do Góa. Hledáme ještě čtvrtého do party, ideálně chlapa, abysme byli tak nějak genderově vyrovnaní… Případně prosím pište na mail [email protected]

Roman
Iveta:

ahoj Iveto, prave se nachazim v indii, muj mail je [email protected] pekny vecer, R

Jirka a Eva

Už máme koupenou letenku do Dillí na 27.10. a zpět 19.11.2010. Chceme projít klasickou cestu – Agra, Varanasi a potom Radžastán, možná ještě na chvilku přeletět na GOA. Pokud se někdo chystáte uvítáme parťáky nebo vyměníme zkušenosti s přípravou.

Marta
Jirka a Eva:

Ahojte,

India ma uz laka dlhsi cas. Povodne som tam chcela ist na Diwali, ale najak to stroskotalo 🙁 Jirka a Eva, rada by som sa pripojila 27.10, dajte mi prosim vediet ako na tom ste.

Marta 🙂

Michal

Ahoj,
hele 27. října jedu do Dubaje, 29. do Bombaje a 1. přelítám do Kalkaty a pak mám cca tři tejdny na to dostat se zpátky po zemi do Bombaje.
Když by jste měli někdo chuť se někde v Indii potkat, připadně se na čast cesty přidat tak určitě napište.
čau
Michal

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: