Spolucestování Asie/ Australie

Indie – březen/duben 2012

Monika

Ahoj!!

Chtěl by se někdo přidat na cestu do Indie?
Dvakrát už jsem byla na severu, tentokrát bych ráda přiletěla do Bombaje a pak se uvidí – žádný plán zatím nemám….termín jasný je, protože dovolenou mám od 25.3. do 16.4.

Pokud chce někdo utéct před zimou a měl by zájem o spolucestování, nechť se mi ozve…budu ráda a můžeme se zkusit domluvit 🙂

Monika (24), Praha

Zkušenosti čtenářů

Monika

Pro doplnění: Už se mi začíná v hlavě trochu rýsovat možná trasa. Představa je taková, koupit si letenku z Bombaje třeba do Kochi nebo do Thiruvananthapuramu a pak jet Kéralou a Kárnátakou směrem na sever.
Vidět nějaké chrámy, zajet do hor, na plantáže nebo nějakého parku, na chvíli pobýt u moře a hlavně si užít místní lidi a jídlo 🙂

Neláká někoho to samé…??

Monika

Katka
Monika:

Ahoj Moniko! Kolik odhaduješ, že by to vyšlo finančně?

Monika
Katka:

Katko, letenka s Turkish teď stojí cca 12.000 Kč. Ten přelet z Bombaje by měl být za 1.500 Kč. S sebou si většinou beru kolem 13.000 Kč s tím, že buď si přivezu něco na zpátek nebo si nakoupim spoustu věcí….

Chtěla by ses přidat? 🙂

Monika

Monika
Monika:

Ještě jedna aktualizace: pokud vyjde čas, ráda bych se podívala na jeskynní chrámy Ellora a Ajanta – ty vypadají opravdu úžasně!!

Jinak víza už se vyřizují 🙂

M.

Milos

Ahoj, ideme (sme dvaja) v podstate to iste, doletime do Bombaja a mierime na juh. Ale az koncom prila a domov sa vraciame koncom maja.

Monika
Milos:

Miloši, tak to jedete přesně o měsíc později 🙂 Já už jsem musela v práci nahlásit dovolenou, takže s ní nehnu.
Navíc ráda jezdím na přelomu března a dubna, protože ještě prchnu před zimou a když se vrátim, čeká mě v Čechách už krásné jaro 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: