Spolucestování Asie/ Australie

Hledáme spolucestovatele – Kambodža duben 2012

Lucka

Ahoj, plánujem na duben 2012 cestu do Kambodži a Laosu, s tím že by se letělo do Bangkoku, takže by se projelo i část Thajska. Jsme tři a hledáme nějakého čtvrtého do party 🙂
Jestli má někdo podobné plány, ozvěte se a můžem to probrat 🙂

Lucka

Zkušenosti čtenářů

Marek

ahoj Lucko,mám v plánu na duben Madagaskar ale zatím se mi nikdo neozval a sám tam nepojedu.Tahle destinace mi přijde taky dost zajímavá.Jen se zeptám ted na pár věcí:na jak dlouho tam chcete jet a v případě mého zájmu,jak moc dopředu bych vás měl informovat.Ještě tak nejak věková kategorie?Marek

Lucka
Marek:

Ahoj Marku,
plánujem jet na měsíc, jinak čím dřív řekneš, tím líp 🙂 Pokud máš skype, mohli bysme se tam pobavit víc..
Lucka

Ivča
Marek:

Ahojky, už jsi někoho našel do toho Madagaskaru? Je mi 40, uvažovala jsem Thajsko a okolní země tak na 3-4 týdny nějak kolem konce března, začátek dubna. Ozvi se, pokud je to ještě aktuální. Dík

Petr

Ahoj Lucko,jmenuji se Petr je mi 23 a zaujala mě tvoje nabídka na cestu Thajskem do Kambodži.Je to perfektní nápad na výlet a duben je pro mě dostupný termín.Ihned jsem proletěl možnosti jak se tam dostat,ceny letenek apod.vše mi vyhovuje.Takže jestli nabídka pořád platí…? problém možná bude,že bydlím kousek od Zlína.

Petr

A tady ještě dodávám na mě kontakt:
pe********@em***.cz nebo profil
http://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/petr.saloky
tak snad se brzy ozveš a nějak se domluvíme 🙂

Petra

Luci

hledate porad jeste nekoho nebo uz jste nasli?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: