Práce v zahraničí – nabídky neziskových organizací

Hledám parťáka na léto 2015

Lucie

Ahoj,
jsem 19 letá studentka vš, která by ráda v létě někam za prací. A to nejlépe k moři:-) Představuju si něco jako Itálie, Řecko, Španělsko jako hotelový personál a nebo do Anglie a pod. například jako au-pair. Ráda bych tu našla někoho, kdo by se do toho se mnou vrhnul:-)

Zkušenosti čtenářů

Peter Kožuch

zdravim kolegiňa…. 😛
tak nazačiatok niečo o mne…
Volám sa Peter Kožuch, mám 20 rokov, som z Dolného Kubína a
aj ja planujem ist cez leto niekam do tepla za pracou (kludne aj stebou ak by si teda mala zaujem)
minuly rok som bol v Barcelone stopom, (povodne som siel za pracou ale nejak sa stoho stala dovolenka hehe) ubytko som si uhral cez super chlapika ktoreho som stopol, bol to slavny a zazobany vedec s kopou znamych atak nemal problem pomoct cestovatelovi co nechcel minat peniaze za drahe hostely hehe… v centre Barcelony (asi 15min chôdze od pláže Marina) som byval 2 tyzdne zadarmo (teda nejakym jedlom a pitim som sa zavdacil samozrejme) takze vpodstate som platil len za stravu, uplne mega trip to bol sice som bol sam nakolko si to holka (z netu) s ktorou som bol dohodnuty den pred odchodom rozmyslela (vraj koli vysokej skole – napravnemu terminu na skusku alebo nieco take splietala ale to je jedno :-P) ale ajtak som si to uzil, paradna skusenost, na dalsi tentokrat uz pracovny trip by som siel tiez rad stopom, ako si to predstavujes ty? chces ist cez agenturi alebo skusat najst nieco priamo na mieste? ja osobne som za tu druhu moznost 😛 a rad by som siel do spanielska niekde o kus dalej za Barcelonu ale ak mas nejake vysnivane miesta – plaze kludne sa prisposobim, spanielsko nieje podmienka 😛 dopredu dakujem za skoru odpoved hehe, prajem pekny vecer 😛

Jan

Ahoj,
byl jsem v Řecku dvakrát a v létě bych chtěl znovu vyrazit,nebo zkusit Španělsko.
Takže pokud bys měla zájem,můžeme vyrazit společně 🙂

Karolína

Ahoj, moc ráda bych se k tobě přidala :-)asi nejvíc bych chtěla jet do Španělska. Byla jsem tam před rokem ale bohužel jen na 10 dní.
Kdyžtak mi prosím napiš na mail: [email protected]

Stanislav Straub

Ahoj lidicky,rad bych take vyjel za praci(dobrodruzstvim) klidne i stopem.Zkusenosti sice nemam,ale jsem kluk do nepohody 🙂 naapiste na [email protected] pripadne fcb me najdete taky pres tento mail

Linduš

Ahoj, jsme na tom stejně:D taky bych přes leto nekam vyjela:) pokud stale hledas tak se ozvi na muj mail: [email protected]

Mary

Zdravim lidicky, je to skvely napad odletet za praci a nejen za praci ale take na spolecne letni dobrodruzstvi. Pokud me budete chtit vzit do tymu tak bych se rada pripojima. Nejvice me laka Španělsko

Terka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jestli pořád někoho hledáš… jestli jo tak bych se ráda přidala… nejradši bych do Španělska 🙂
ozvi se na [email protected]

Adéla
Terka:

Ahoj,
také bych ráda v létě někam jela a nechce se mi jet sama. Mohla bych se k někomu z vás kdyžtak připojit?
fb: https://www.facebook.com/adela.plasilova
Díky
🙂

Adéla

Ahoj_).. letos maturuji a ráda bych přes prázdniny taky někam vyjela. Nikdy jsem ještě takhle nikde nebyla, takže bych taky nejspíš potřebovala parťáka. Ráda bych něco u moře, Řecko, Itálie..nebráním se asi ničemu. Ráda bych si ale opravdu vydělala, ne to brala jen jako dovošku – bavit se ale samozřejmě umím taky:D angličina, no..řekněmě, že se domluvím:D ale když jsem si četla některé zkušenosti, tak na některé pozice to zezačátku není probléma a časem se dotoho člověk zajede:D..Zatím jsem nepřemýšlela něak konkrétně, třeba nad dopravou a tak, spíš se jen tak ptám:) tak pokdu by měl někdo info, nějaké nabídky, cokoli, a nevidla by mu práce s nekonfliktní brunetkou tady je můj email : [email protected] … jinak jsem ze Zlína, tak kdyby byl třeba i někdo z okolí:)

Áďa
Adéla:

Ahoj,
taky bych ráda v létě někam jela, tak bysme se mohli domluvit.

Eva

Ahoj, zhruba v polovině dubna bych chtěla vyrazit na Maltu za prací, sluníčkem a trochou pohody. Práce se prý dá najít v pohodě na místě, i když výdělek asi nebude na zbohatnutí. Ráda bych to tam procestovala a užila si fajn léto… Najde se parťačka ke mně? Ve dvou se to přeci jen lépe táhne… Momentálně se nacházím v Brně… email: [email protected]

Antonio
Eva:

Ahojda, na konci května se chystám do Itálie, mám domluvenou práci přes net na vzdálenou plochu odsud z ČR a zároveň se chci věnovat dost malování.Malta zatím vyjde asi na ubytování nejrozumněji,ale mám pár kontaktů a zkouším ještě sehnat něco přímo v Itálii..kdybys chtěla,mohla bys jet se mnou 🙂 ..beru si sebou auto a veselou náladu 🙂

Aleš
Antonio:

Zdar Antonio,

Mohl bys mi prosím napsat na mail jak se ti povedlo sehnat práci přes net? Hledám už docela dlouho a stále se mi nic nedaří najít, kromě pár podvodníků…
Od června dávám výpověď a jdu vstříc své svobodě, vidím to na stop směr Itálie, Španělsko a pokud se mi povede najít dobrou práci, tak snad na zimu do Indie.
Budu rád za info, díky 😉

[email protected]

Arleta
Antonio:

cauu, vsichni tu máte super nápady, proto bych se do toho nějak chtěla zapojit.. je mi 18, a chci jet někam stopem do neznáma, je mi víceméně jedno kam..tam zkusit najít nějakej krátkodobej job, prozkoumat kulturu, přírodu, památky, zdokonalit angličtinu, malovat a užít si to.. prostě se sebrat a jet. Trocha mladistvé svobody, v našem nesvobodném světě. :))) email: [email protected] a fb: Arleta Jánská

agata
Antonio:

ahoj antonio,
rada bych se dozvedela blizsi informace, take maluji a chtela bych se nekam podivat, prace se nebojim. 😉 muj e-mail [email protected]

Ajka
Eva:

Halooo nekdo na Maltu ..duben kveten?

[email protected]

Misa

Ahoj všichni

Ajka

Ahojte lidi,

Jsem mlada holcina 27 let a chtela bych,co nejrychleji vycestovat nekam za praci, mam jeden navrvh a to od kamarada, ktery pracuje rok na Malte
..nemuze si to vynachvalit ..pojdte pojedte nekdo semnoz muj kamarad nam pomuze ..ve dvou se lepe tahne bydlo a vubec ..napiste planuji konec dubna vycestova ..

[email protected]

Eva
Ajka:

Ahoj, po 4 letech v práci jsem se rozhodla dát výpověď a jít za dobrodružstvím do zahraničí asi kamkoliv. Představovala jsem si původně farmu, ale taková pokojská je taky fajn. Nebráním se práci u moře/ve vnitrozemí. Hlavně ať jsou zážitky :)Pokud pojedete ráda se přidám.. [email protected]

Kamca
Ajka:

Ahojte 🙂 také hledám nějakáho fajn parťáka/parťačku, který by se mnou vyjel v létě do zahraničí – vydělat si a pak i cestovat. Pokud je to stále u někho z vás aktuální, piště mail a třeba se na něčem domluvíme 🙂 díky

Ajka

Ahoj Evi,

prosím ozvi se mi, chtěla bych odletět tedka na Maltu, je možné se přidat:)v dubnu…:)

[email protected]

daria

Ahojky lidičky… též bych ráda odcestovala, ale samotné se mi nechce. Nejde mi o to vydělat někde milion, ale spíše o ty zážitky 🙂

Adam
daria:

Ahojky, ozvi se mi na mail, [email protected] 🙂

Míša

Ahojky,
jsem 19tiletá gymplačka, letos maturuju a chtěla bych na léto vyjet do zahraničí za prací (nejlépe tak 6 týdnů). Mým velkým snem je Norsko, mám i kontakt na jednu farmu na sběr ovoce, ale není jisté, že tam vezmou každého, bývá tam prý docela nával.
Hledám nějakého parťáka, sama se trochu bojím 🙂
Budu ráda za každou odpověď, ozvěte se:) [email protected]
Těším se, Míša

Diana

Ahoj lidičky,
Jsem studentka vysoké školy a moc ráda bych strávila léto na nějaké brigádě u moře. Pokud kdokoli plánujete někam vyjet a hledáte fajn parťačku, neváhejte a dejte mi vědět. Děkuji :-).

Adéla
Diana:

Ahoj,
taky mám v plánu někam vyjet a nechce se mi samotné. Tak bych se klidně k někomu přidala. Víte někdo už o něčem konkrétním? ( mohla bych od 2. poloviny června …

Adéla
Adéla:

* kontaktujte mě přes e-mail? [email protected] nebo fb: https://www.facebook.com/adela.plasilova

Petr

Ahoj
já mám záměr najisto odcestovat do anglicky mluvící země koncem dubna v půlce května nejpozději. hlavně za: studiem angl., potřebuji si zlepšit svojí základní úroveň; odpočinout si od pracovního masakru co jsem v posledních letech měl; vydělat si na provoz.
Směr mám do Anglie a zvažuji Maltu. jsem technik, mám komplet řidičák a kapitánské zkoušky na jachtu, ty bych na Maltě mohl využít, ovšem nechtěl bych tam dělat číšníka nebo pokojskou.
pakliže by se někdo chtěl přidat a ideálně má už nějaké zkušenosti jsem na kontaktech:
604 525 772 – sms
[email protected] (ideál)
FB petrdolezal775 (tam nic nepište, FB nepoužívám)
http://www.iQelektro.cz

čauky

Monika

Čaute, som študentka VŠ a aj ja zháňam nejakú parťáčku na letnú brigádu, je mi jedno kam a zháňam všetko okrem aupair. [email protected]

Adéla
Monika:

Já taky něco sháním, tak můžeme společně:)
fb: Adéla Plášilová

Doubravova Jana
Monika:

Ahoj,ja chci letos do Řecka byla jsem i v loni.Chtěl by se někdo přidat???Je to teda přes helios agency.

Doubravova Jana
Doubravova Jana:

E mail [email protected]

Martin

Zdravim, vim ze ted uz je asi pozde nekoho hledat, ale lepsi pozde, nez-li nikdy 🙂 je tu jeste nejaky opozdilec, co by rad vyrazil za dobrodruzstvim, penezi a novymi zazitky v cizi zemi? 🙂

Aleš
Martin:

Pro Martina a ne jen pro něj nikdy není pozdě hledám někoho kdo by se mnou letěl za prací do usa. Vše řeknu po mailu [email protected]

Tomas

Rád by som sa aj ja pripojil do partie na leto 2015 zmenit prostredie spoznat nove kultury ludi jazyk nieco si aj zarobit a zabavit 🙂 piste mi na [email protected]

Martin

Zdravím všechny dobrodruhy, pokud se ke mě chce někdo přidat na tohle léto 2015 na cestu po Itálii budu rád,prubnul bych klidně i to Španělsko kdyby jste na tom trvaly, také se mi nechce jet samotnému, pokud to bude nevyhnutelné.Vedlejší produkt je též hledání brigády, aby člověk vydržel o něco dýl
. Můj Email – [email protected] tel: 724 889 000

Lucka

Ahoj, pokud se nekdo chysta od cervence do zahranici za praci, tak se mi ozvete na mail [email protected] je mi 21, mam vystudovanou stredni zdravotnickou skolu a laka me poznavani novych lidi, kultur apod. Umim anglicky (zadna slava to ale neni) a proto bych se chtela zdokonalit. Uz dele planuji odcestovat do anglicky mluvici zeme,ale sama nemam odvahu….pokud nekdo mate podobne umysly nebo o necem vite, tak se ozvete, budu rada 😉

Šárka

Ahoj! Ráda bych v červenci vycestovala do zahraničí za prací a zároveň zažila nějaké dobrodružství 🙂 Samotná se k tomu nemůžu odhodlat, proto hledám k sobě parťáka /parťačku 🙂 Nikdy jsem v zahraničí zatím nepracovala, takže ráda uvítám někoho, kdo s tím mám už nějaké zkušenosti nebo je na tom stejně jako já 😀 Upřednostňuji německy mluvící země, popřípadě mám nějaké základy v angličtině.
Abych nezapomněla, je mi 21. Pokud máš podobné plány, ozvi se na mail [email protected] 😉

Lenka

Ahoj, chci odcestovat na měsíc srpen, nemám s tím žádné zkušenosti. Potřebuju se maličko osamostatnit a mít nové zkušenosti. Je mi 24. Budu ráda, když se kdokoliv ozve!

Honza
Lenka:

Ahoj,
a kam bys tak ráda chtěla odjet? Taky mám v plánu něco podniknout.
Honza

Pavlína
Honza:

Ahooj,

chceme s kamarádkou odjet v půlce července až do půlky září někam do zahraničí pracovat, stále sháníme. Nevíte někdo o něčem? Rády bychom se přidaly, jely společně.

Denisa
Lenka:

Ahoj,ráda bych také odcestovala za prací do zahraničí. Budu ráda, když se kdokoliv ozve!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: