Práce v zahraničí – nabídky neziskových organizací

Hledám parťačku na práci do rakouských Alp 2016

Klára

Ahoj, hledám parťačku na zajímavou práci v Alpách (Rakousko, Německo). Odjezd 2016 /únor/březen../ – domluvit si práci dopředu či na místě. Vzhledem k tomu že mám v plánu dojíždět jednou za 14 dní domů, ráda bych nějakou parťačku s sebou, ve dvou se to lépe táhne. Pokud máš zájem a bydlíš na severu Čech nebo ve středočeském kraji, dej o sobě vědět, a domluvíme se. Nebráním se ani osobní schůzce. Mám základy němčiny, a opravdu moc bych se chtěla zdokonalit a něco si vydělat… Ať píšou jen vážné zájemkyně, mám 26 let, bezdětná, optimistická. Vlastním automobil, takže dojíždět můžeš se mnou =) Více na e-mailu. Budu se těšit!

Zkušenosti čtenářů

kvetule

Ahoj,mohla by jsi mi napsat do sms tvuj e-mail?Tel:602679801.Dekuji Kvetka

Jana

Ahoj Klaro, posli mi, prosim, nejaky kontakt na Tebe. Mam zajem!! Diky 🙂 Jana (ka*************@se****.cz)

Gabriela

Ahojda Klárko,
měla bych vážně vážný zájem. Pokud stále hledáš, budu ráda, když se ozveš.Tvůj email jsem nenalezla 🙂 Děkuji a budu se těšit na odpověď :o)

Gabriela

jooo a můj email je: ce****@se****.cz, kdybys ho také náhodou nenalezla 😀

Markéta

Ahoj, jsem ze středočeského kraje, věk shodný. Moc ráda bych do toho šla. Jsem obratná v komunikaci a domlouvání. Email na mě: ma********@se****.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: