Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Full moon party 15.3.2014

Danuš

Ahoj, prave mirim ze severu Thajska smerem k jihu a chtela bych se podivat na full moon party, tak ciste ze zvedavosti. Jak je nejlepsi se tam dostat? A chystate se nekdo? Budu rada za jakykoliv poznatek k teto akci, co mi usnadni cestovabi. Predem dik moc

Zkušenosti čtenářů

Jirka

Pokud míříš ze severu Thajska, nejjednoduší to budeš mít přes Bangkok. Co vím, je tam nějaké spojení bus/trajekt přes noc.
Full moon je v jižní části Phanganu, takže bude lepší hledat ubytování tam. Ale i ze severu se tam dá vklidu dojet. Z většiny resortů budeš mít nějaký druh hromadného taxi. Vzhledem k ceně taxíků nebudeš chtít používat osobní taxi a jestli tam budeš něco konzumovat, nedoporučím ti ani skůtr (nehledě k tomu, že by ti ho mohlo nějaké hovado poškodit a ty bys ho musela platit).
Je otázkou jak plná bude ubytovací kapacita. Full moon party je přeci jen hodně slavná. Ale podle mě, minimálně na severu bys měla něco najít. A když ne, dá se tam v klidu dojet z vedlejších ostrovů – Koh Tao či Koh Samui a ráno zase zpátky.

martin

cau, ja som momentalne na koh phangane a chystam sa na full moon, je pravda ze ceny ubytka isli minimalne 2x hore pocas tohto obdobia. ja byvam v oblasti tongsala, ak by si isla tak sa ozvy na email

radka

Ahoj,my(já a přítel) jsme na Koh Phanganu asi týden a chystáme se na full moon party…Kdyby se chtěl někdo přidat tak se ozvěte na email : [email protected]. Jinak busem a lodí z Bangkoku pres agenturu za 700bathu. Cenu na nasem ubytku nám nezvedli pres párty, bydlíme v thong sala 🙂 Snad se tam potkáme 🙂

danuš

Čus, tak my sme zvolili za zakladnu koh samui, dneska se tu poptame jak na full moon, rezervujem lod a hodim echo na mail:) tak se na to hezky vyspěte dnes:)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: