Malajsie, Brunej, Filipíny a Indonésie

Filipíny,Březen-Duben 2014

Radek

Ahoj,touto cestou bych rád našel nějakou pohodovou spolucestovatelku na Filipíny..viděl bych to max.na 3 týdny..např.Palawan,Bohol…ale není to podmínka:-)Já 30-letý sympaťák z Moravy.

Zkušenosti čtenářů

petr

Tahat holku na Filipíny je jako tahat dříví do lesa 🙂

Radek
petr:

Tak se přidej na expedici Péťo,když už se žádné „dříví“nenašlo:-)

MP
petr:

Přesně tak. Je to jako kdybyis tam měl vozit z domu řízky. Navíc, šikovná domorodka znalá místních poměrů ti poskytne daleko víc než upocená Evropanka …

petr

Nemůžu, pojedu tam za pár dní. A já tam dříví netahám, to své tam mám 🙂

Franta KL

Prosim, můze mi nekdo podat info o situaci na Boholu a cebu-Malapascua, jak to tam vypada s potapenim a celkově?

Radek
Franta KL:

Malapascua vypada ted dost bidne po tom tajfunu ale potapeni je tam super..muzes tam videt zraloky lisci,vodnare..opravdu potapecsky raj.Co se tyce Boholu,tak doporucuji oblast Panglao,Jeepney-dva vraky lodi a pak ostrov Balicasag cca 40 minut lodi od Alony beach.

Boženka

Ahoj,prosím o radu,jak se nejlépe dostat z Cebu na Negros(Dumaquete).Neumíme moc anglicky.A v které části Cebu se ubytovat po příletu z Palawanu,ať je to nejsnazší.Děkuji a přeji hezký den.

Radek

Ahoj,tak na Negros se dostanete lodi z Cebu přístavu(molo č.1)..odjezdy každý den tam 6:00 a 15:35 a zpět 7:30 a 14:20..lístky kupte na místě cca 900 pesos jeden směr.Co se týče ubytování tak část Mactan je to defakto hned u letiště,tam si vyberte hotel jaky chcete..;-)snad jsem pomohl.Hezký den i Vám;-)

Boženka
Radek:

Radku děkuji za informace,jinak Filipíny byly super a určitě příští rok vyrazíme zase.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: