Malajsie, Brunej, Filipíny a Indonésie

Filipíny ÚNOR2014

Raduz

Zdravím dobří lidé, konečně jsem dostal do zadku ten pravej kopanec, a úderem příštího roku bych rád vypadnul z monterek do kraťasů na filipíny..pokud to dopadne tak jak má,měl bych mít celý únor volno hledám k sobě někoho kdo má stejný nápad,rád bych projel maximum míst hlavně národní parky jsem ptákolog(ornitolog) amatér.takže ideál by byl hadolog(terarista) broukolog nebo kytičkář atˇsi máme o čem pokecat..hledám normálního člověka s kterým by se dalo vydržet měsíc..jsem pro každou srandu jediná vada na kráse je že neumím ani slovo anglicky,ale do teď jsem se vždycky domluvil:)pokud je tu někdo kdo by měl stejnej nápad tak se mi ozvete a začnem to dávat dohromady.

Zkušenosti čtenářů

Nikol

Ahojky,

čtu Tvůj příspěvek a mám stejný nápad, v únoru se chystám na Filipíny, bohužel nemám teď parťáka sebou.
Takže by bylo super, kdybych se mohla přidat.
Jen mám pár připomínek, dotazů.

Mohla bych tak na 20 dní max, víc dovolené si nemůžu dovolit:-( Mám cenový strop 50 tis.
Nejsem ani ornitolog, ani terarista, atd., ale příroda, sopky a tyto zajímavosti, které jsou na Filipínách bych chtěla určo vidět, ale jako s odborníkem si se mnou nepokecáš. Můj obor je trošku jinej finančnictví:-)

PS Odkud jsi? Ráda bych se popřípadě sešla osobně, pokecala o tom osobně. Jet na tak dlouhou dobu s někým virtuálním by nebylo asi úplně ono.

Těším se na odpověď.

Nikol

euroflex

Ahoj, taky se chystám už po čtvrté na Filipíny, do Cebu. Jsem ze Zlína. V případě zájmu se ozvěte.
JR

zkomarica
euroflex:

euroflex: Ahoj, taktez se chystame s pritelem na Filipiny (leden/unor 2014) a jsme ze Zlina. Co dat nejaky sraz? Jedeme tam poprve a jakekoliv informace radi uvitame. Kdyz tak mi napis na: zk*******@se****.cz Diik

euroflex
zkomarica:

Ok, jsem v týdnu kdykoliv k dispozici, stačí dát vědět trochu dopředu.
E-mail : eu******@se****.cz

Peter
euroflex:

Ahoj, chtel bych se k vam pridat na ty Filipiny, muzes mi o tom neco napsat – kdy a kam ? Peter Jošt

MP

Hadolog, broukolog, to zní skvěle..
Na Filipínách jsem byl už 6krát. a příští rok jedu znovu. Ještě nevím kam, asi Palawan
Jinak jsem tam jezdil za přírodou… vloni oblast Palanan (vých. Sierra Madre), před tím Sibuyan, Marinduque, Leyte, Camiguin, Mt.Apo.. a tak..
Mohli bychom se sejít .. třeba najdem společnou řeč.

Raduz
MP:

Zdarec všichni, dík že jste se ozvali,předběžně to vypadá tak že budu odjíždět kolem 10ledna a návrat když vše pujde jak má bude kolem poloviny března..celý únor mám pak volný Niki pro tebe, jsem typ co je dost nenáročnej nevyhledávám žádnej luxus sežeru co mi kdo dá apod..s tou hygienou na cestě se taky moc nepářu nevim jestli bys mě rozdejchala:) euroflex:super ze zlína mám kámoše co za mnou přijede v půli února,MP: hlavní cíl cesty jsou pro mě národní parky a místa kde by se nechalo vidět co nejvíc divý zvěře, a pak Palawan a mt.Mantaling,chlapci peníze nes… nejsem oslík, takže to bude max.nízkonákladový…email na mě máte pokud si padnem do oka tak není problém to začít dávat do kupy..víc info by jsme pořešili po emajlu,ale víc jak dva do bandy nechci pak už to je naprd.. takže ra*****@ce*****.cz

Theo
MP:

Ahoj MP a euroflex a šlo by se s vámi sejít a vyzjistit od vás nějaká info na cestu ? Jsem holka z jižní morávky a chci tam na metr odjet tak každá rada pro mne dobrá přijedu kamkoliv a záruka uplátku dobrým vínem

euroflex
Theo:

Ok, dej vdědět kdy …..

Raduz
euroflex:

euroflex to bylo myšlené na mě??ozvi se mi na ten email jestli máš chut´vyrazit teda ve stejný termín atˇse domluvíme.dík Raduz

euroflex
Raduz:

Plánuju odlet na začátek dubna .
JR

Peter
euroflex:

Ahoj, chtel bych se k vam pridat na ty Filipiny, muzes mi o tom neco napsat – kdy a kam ?

saprin

prodám letenku z fil. Manily do Milána . Původně stála 13.400 kč. ,nyní nabízím za 10.500kč. je i zpáteční. info v případě zájmu na mejlíku

Josef
saprin:

Letenky jsou kupované na jméno a doklad, nemůže na ně letět nikdo jiný, jen ten na něhož jsou koupeny. Přebukování jména v řadě případů není možné a pokud vyjímečně je, tak vždy za citelný poplatek.

MP

Raduz: Hygienu nepodceňuj. Filipínci jsou na to citliví! Pokud chceš s nima dobře vycházet, nesmíš smrdět a musíš na sebe dbát!

Theo: (a ostatní..) Jsem v Praze. Vínko dobrý.. ale kdyby nááhodou.. mohl někdo kdo jedete na Filipíny převést balík s čokoládou a léky pro mé známé Filipínce.., kdo nevezete moc těžká zavazdala.. bych předal v Praze
Jinak k národním parkům:
Palawan je super, doporučuji se vyhnout podzemní řece, ta už je teď hodně profláknutá. Okolo Taytay by se dalo trampovat kolem jezera Manguao. Na jihu Mt. Victoria, je tam největší láčkovka na světě, a Mt. Mataliglajan. Ostrov u města Narra, jsou tam unikátní papoušci (v lednu budou hnízdit, asi vás tam nepustí) Na jihu od Mataliglajan jsou snad domorodci co odmítají chodit oblečení.. asi velký problém se k nim dostat
Jinak Palanan a Sierra Madre. totálně odlehlá oblast, nejsou cesty, doprava jen malými letadýlky
Centrální Leyte.. Jo. můj sen,.. projít z Ormoc do Burauen od Lake Danao k lake Mahagnao.. je tam NPA a jsou tam boje s vojákama. pokud se vám to podaří.. pak gratuluji. (budete první běloši po 30 letech co prošli Leyte Mountain Trail.
Jinak budu exhibovat teď v Ládví
http://kolemsveta.cz/prednasky/filipiny-s-filipinkou/

Raduz
MP:

MP tak teď teprve koukám s kým mám tu čest:)Dík za info ten Palawan plánujete na únor2014??pokud by byla možnost rád bych se tedy přidal.

MP
Raduz:

Ten Palawan plánujeme později.. teda jestli tam vůbec pojedeme. (destinací kam bych chtěl zajet je na Filipínách stále dost a dost i mimo Palawan) Únor je moc brzo, to by se muselo stát něco mimořádného abych jel na Phil tak brzo.

Raduz
MP:

Zdar cestovatelé tak jsem se právě dozvěděl že mi vypadnul parťák..takže pokud se najde někdo jiný kdo by měl v únoru čas tak se mi ozvete na email.dík Raduz

Renata
MP:

Dobry den, jedeme na Filipiny zacatkem kvetna, tak jestli chcete neco nekomu odvetz, napiste.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: