Malajsie, Brunej, Filipíny a Indonésie

Filipíny únor 2013 – kdo pojede?

Tereza

Ahoj, chystáme se v únoru 2013 na 3 týdny na Filipíny. Prozatím potvrzeno cca 5 lidí, pokud by však někdo v tomto termínu taky plánoval, rádi se připojíme, popř.se aspoň potkáme na pár dní. Předběžný itinerář máme Banaue-Mount Pinatubo-přelet na Bohol-přelet na Palawan.Spíše low-cost,cca 5 dní na Palawanu plážové povalečství,jinak bychom byli akčnější (viz např.trek na sopku).Zkušenosti máme z Thajska a Indonésie. Stáří naší grupy kolem 26-35 let,spíše baby.

Zkušenosti čtenářů

MP

Já se chystám na Filipíny na měsíc, ale asi ne v únoru. Buď pokud mi to vyjde na vánoce, nebo velikonoce. Můj plán je projet Palawan a vylézt tam nějaké hory, hlavně Mt. Victoria. Jinak Lake Danao u TayTay, něaké to chození po lesích, no a bydlení pokoud možno u domorodců. Mám přítelkyni Filipínku.. takže maximálně tak nějaká dvojice by se případně mohla ke mě přidat na část cesty, kdyby byl zájem.

MP:

Díky za reakci,my máme bohužel ten únor dost definitivní,takže to asi neklapne.Dvojici sice jednu máme,ale ta nás nebude chtít opustit:)

Jana Vaskova
MP:

Ahojda,mohu se přidat?

Markéta

Ahoj Terko, my na Filipíny odlétáme 28.1. – 13.2. na Palawanu budeme konkrétně v El Nidu = plážové povalečtví 🙂 v termínu 31.1 – 6.2 a pak letíme na Luzon a jedeme na Banaue…mám už přesný plán cesty a pod. Kdyste se chtěli potkat napiš .-) Papa. M

Markéta:

Ahoj Markéto,moc díky za reakci!My to vidíme na přílet tak první víkend v únoru,ale máme už taky plán cesty a raději bychom si to povalečství nechali až úplně na konec (přijde mi to lepší,to už je člověk unavenej a velmi to ocení:)Je ale možné, že to vyjde tak, že budeme zrovna přilétat na Luzon,když Vy tam budete,takže bych to ještě nezavrhovala, rádi se sejdeme! Mimochodem,za kolik jste koupily letenky?Já teď koukam,že jsou okolo 18,ale nějak bych raději chytla levnější,tak ještě vyčkáváme…Nebo jsem naivní?:)

Markéta

Ahoj, letenky nemám z Prahy, ale ze sofie..kvůli ceně, celkove mě cesta neprijde víc jak na 12000. Ale byla to náhoda, štěstí .) Dej vědět,jak pořídíte vy 🙂 zatím. markéta

Jana Vašková
Markéta:

Ahoj, můžeš mi poslat odkaz na letenky, kde si mám koupit. abych mohla jet s vámi nebo lépe napíšeš mi číslo na sebe. Děkuji, Jana.

Luky

Ahoj Terko a Merket, my jsem čtyři chlapi a odlítáme z PRG 28.1, chceme mrknout do Laosu a někdy kolem 2.2 bychom chtěli odlítat na Filipíny. Plán máme Luzon a Palawan. Zpátky odlétáme 14.2 takže v tomto čase klidně rádi dáme pivko s našimi rodáky.

Luky:

Ahoj Lukáši, tak to je super,naše parta se teprve formuje,ale vypadá to, že se rozrůstáme.Napíšu Ti na email hned jak budeme mít letenky a domluvíme se. Rádi se s Vámi někde sejdeme:)

Luky:

Ahoj Markéto,moc díky za reakci!My to vidíme na přílet tak první víkend v únoru,ale máme už taky plán cesty a raději bychom si to povalečství nechali až úplně na konec (přijde mi to lepší,to už je člověk unavenej a velmi to ocení:)Je ale možné, že to vyjde tak, že budeme zrovna přilétat na Luzon,když Vy tam budete,takže bych to ještě nezavrhovala, rádi se sejdeme! Mimochodem,za kolik jste koupily letenky?Já teď koukam,že jsou okolo 18,ale nějak bych raději chytla levnější,tak ještě vyčkáváme…Nebo jsem naivní?:)

emis

Ahoj
kdyz priletite na bohol tak se ozvi
pokud budete chtit tak vam poradim kde je co na
boholu videt kde se ubytovat atd, bydlim zde uz 2 roky
ma zena je filipinka tak vam muze poradit i jine mista na filipinach
ahoj
em********@ya***.com

emis

Ahoj
kdyz priletite na bohol tak se ozvi
pokud budete chtit tak vam poradim kde je co na
boholu videt kde se ubytovat atd, bydlim zde uz 2 roky
ma zena je filipinka tak vam muze poradit i jine mista na filipinach
ahoj
em********@ya***.com

Vlasta

Ahoj, tak to je náhoda.
Letíme 1.2. z Prahy přes Hong Kong do Manily. Tam odtud do Banaue, Batadu a zpět do San Angeles na sopku Pinatubo. Pak do Cebu, Bohol a přelet na Palawan 🙂
Tam odtud 22.2. zpět přes Cebu nebo Manilu (ještě nevíme) do Hong Kongu, tam 2 dny a domů.
Náš věk: manželka 28 a já 37 let 🙂

Tereza

Ahoj, hlásím, že už máme asi uzavřený počet,obávám se, abychom z toho neudělali úplnou davovku. Vzhledem k tomu, že se mi docela nějací zájemci přihlásili i na email, nebylo by možná marný,kdybyste ještě někdo udělal novou skupinu a můžeme ject v podobném termínu a někde se potkat:)

Tereza

Markétě: nám se to nakonec povedlo za 13.700,-Kč se Singapore Airlines,takže jsme taky spokojený.

Jinak pro všechny ostatní, naše parta v počtu 6 lidí bude na Filipínách od 9.února do 1.března, takže můžeme se někde v tomto termínu potkat:)

Tereza
Tereza:

Jeste bych mela dodat priblizny itinerar:

9.-15.unor Luzon (Banaue a Pinatubo)
15.-19.unor Bohol
19.-28.únor Palawan (pak presun do Manily,1.brezna odlet)

Tereza:

to Tereza – Ahoj, prosim te, odkud mate tak levne letenky? me to na http://www.sa.cz hazi vse nad 23 tisic a leti to treba 37 hodin…..:-(

Tereza

Ahoj, s těma letenkama jsme měli spíš štěstí, Singapore Airlines měli cca na 2 dni akci k výročí jejich letů do Evropy. Každopádně jsme letenky kupovaly přímo od aerolinek. Jakmile kupuješ přes české „překupníky“, je to dražší…

Jakub
Tereza:

Ahoj Terko. Budeme s pritelkyni na Boholu od 12. do 18. Unora.Pak jedem na Mambajo. Kdyby jste meli zajem , tak se muzem nekde potkat. Jakub a Katka

Denisa
Jakub:

Ahoj,
s přítelem odlétáme na Filipíny (do Cebu) 6.2. a vracíme se 26.2. Zatím je v plánu Bohol, Palawan a Siargao. Rádi se také s krajany někde potkáme…

emis
Denisa:

ahoj
bydlim uz na boholu vic jak 2 roky pokud by mel nekdo
zajem o potapecsky kurz nebo by chtel poradit s ubytovanim nebo chtel jen radu o boholu rad pomuzu
taky poslouzim jako cesky pruvodce

Boudys
emis:

Ahoj Emile, už delší dobu hledám informace o Filipínách. Psal jsem Matesovi ale bohužel v době kdy už mi nemohl odpovědět. Je mi ho líto byl to dobrej chlápek. Pak jsem sledoval ty nechutné diskuze až jsem narazil na tvůj inzerát a vypadá to,že budeš něco podobného jako Mates. Jsem rád , že aspoň někdo nedělá ostudu nám Čechům. Prosím napiš mi na E-mail a trochu pokecáme.Napíšu ti co zamýšlím a uvítám jestli mi s tím můžeš nějak pomoci. Díky Boudis.

Martin
Denisa:

Ahoj,
my odlétáme 14.2 a na Filipínách budeme do 11.3. V Plánu máme Palawan, Bohol a určitě ještě nějaké menší ostrovy. Je nám 31 a 33, bereme hamaky, cestovat chceme spíš nízkonákladově. Mohli bychom dát část cesty společně.
Martin a Jana

Radka

Ahoj byla jsem na Filipínách vloni i rok před tím s manželem a roční dcerou.Super zážitek.Mohu jen doporučit. Filipíny nám učarovaly.Pokud by vám zbyl čas tak určitě jeďte na Tamaraw beach.Ubytování za perfektní ceny.Super servis,krásná celkem osamělá pláž a úžasné výlety na motorkách.Jsou tam domorodé vesnice a vodopády.Rádi se tam vracíme.Chtěli jsme letět i letos,ale ceny letenek nás odradily.Mohu se zeptat kde jste kupovali letenky vy??? No a pokud pojedete na Bohol.Upřímně?? v Průvodcích dost lžou.Opičky jsou nádherné,ale kopce stejně budou zelené a jinak tam moc k vidění není.Pláže jsou plné.ale za to tam úžasně vaří.Parádní zážitek pro nás byl Adventure park a jejich zip-line.Je to opravdu vysoko,ale stojí to za to.Ted to tu čtu ty ceny letenek.Prosím řekněte mi kde jste to kupovali.My jsme byli letos strašně smutní,že jsme žádné levné nesehnali.Proto že pokud by byly kolem 14000 tak se nerozmýšlíme ani minutu a jedememe taky.My jsme letes chtěli letět také na Palawan a opět Tamaraw beach.To je naše srdeční záležitost.A pak jsme chtěli ještě na rýžové terasy,ale pořád máme dilema,protže dceři jsou tepve 3 roky a jede se tam strašně dlouho.Ale manžel už tam byl a je to prý ohromný zážitek.Pošlete mi prosím info o těch letenkách.
Děkuji Radka.

dan
Radka:

špatně s manželem hledáte. Co tohle? http://www.akcniletenky.com/diskuze/viewtopic.php?f=2&t=3478

Radka
dan:

to je super,ale koukám,že to platilo jen do 22.11.Ale budu pátrat dál děkuji.Ted mi psala kamarádka co tam žije,že se taky chystají na nějakou delší poznávačku po Filipínách.

Kamila
Radka:

ahoj Radko pošleš mě prosím kontakt abych se mohla ptát? jedem na filipíny poprvé a chtěla bych rady kam jet, čím jet a kde se ubytovat. Přiletíme do Manily a pak nevím jak dál jestli tam zůstat na 2 dny jet na rýžové pole a pak se přemístit na nejaký ostrov a relaxovat (hlavne chceme snorchlovat a zkusit potápění se žralokem velrybím) moc dekuji za info email ka****@se****.cz

Kateřina
Radka:

Ahoj Radko
můžeš mi prosím dát vědět, jak se nejlépe dostat do/z Tamaraw beach? Chystám se na Palawan a ráda bych to skloubila, pokud bude čas.
Děkuju

daf

Svatý Milan Axmann

Pátrání po osobách.

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/Gallery.aspx

MP

já mám letenky na 25. února z Prahy, stálo to 19 táců. Takže kdo se chcete přidat na cestu do Manily. Pro informaci, můj plán je oblast Palanan (Luzon, Isabela). Palawan jsem nakonec zavrhl kvůli všeobecné drahotě tam. Doprava tam bude ovšem hustá…

Ivana

Čauky
Já ještě jasný plán nemám ,kolem března bych chtěla vyrazit na Filipíny .
Je to muj sen a ještě nikdy jsem nebyla ,žila jsem ale 9let v Anglii a tak angličtina je mi druhym jazykem .
Pokud by se ke mně někdo rád přidal ,budu moc ráda .
klidně kdyby nás bylo víc a pronajmem bungalov by mohlo byt super a zaroveň levnější .
Dej nebo dejte vědět na e-mail (iv**************@ho*****.com)
Budu se těšit

Ivák

Jirka

Odletáme v polovině února přes H.K. na Filipiny-Luzon. Případně dejte vědět.J.

Tomáš Stark

Ahoj, jestli Vám nevadí, že jsme pár 47-60, tak se hlásíme do party.Rádi se přizpůsobíme. Zdraví Tomáš a Nina
telefon +420602100220

Kremy

Ahoj:-) tak to vypadá ze únor bude na Filipínách tak trochu Ceskej:-) taky letime s kamosem:-) takže dva nepřehlédnutelný kluci vek 25 a 25:-)

mimoradnalinka.cz

Upozorňuji na skvělou letenku za 12 tisíc z Paříže

http://www.mimoradnalinka.cz/content/z-pa%C5%99%C3%AD%C5%BEe-na-filip%C3%ADny-do-manily-za-fantastick%C3%BDch-12000k%C4%8D-p%C5%99es-%C4%8D%C3%ADnu

Je to na únor, odlet 11 na deset nocí do Manily.

Po kliku na odkaz hledače zadejte odletové misto CDG a přílet MNL a termín 11.2 až 22.2.

lukhy

Ahoj cestovatele, zitra odjizdime z Thajska- ostrvov Koh Chang a 4.2 prelitame do filipin, kde chceme stravit 1 tyden na Luzonu 2 asi na Palawanu, vse mame jeste
otevreno, kdyby se tam nahodou nekdo pobliz pohyboval a chtel zajit s nami na
Pokec+ pivko, tak dejte echo:-) mozna budem mit cestu kolem, jsme 4 ogari z moravy 🙂

Jana Vaskova

Cauky, super, pridala bych se. Muzes mi prosím poslat více infa. Děkuji, Janča.

Jana Vaskova

Prosím o napsání předběžné ceny – va*****@gm***.com

J.
Jana Vaskova:

No ja kupoval letenku do Manily za 12, ale pred 3 mesicema, ale ted je super cena do Thailand a tam muzes preletet kam chces s AirAsia…

Jana Vašková
J.:

Děkuji, ráda byh jela s někým ne sama.

J.
Jana Vašková:

Letenky jsou na http://akcniletenky.com/ , ale je dobre jit na stranky primo Etihad Airways a trosku to zkombinovat… odlet je z Budapest nebo Viden, zalezi na datumech

Jana Vaskova

Ahoj, já bych se přidala.Pošli mi prosím více infa,děkuji. Kontakt – va*****@gm***.com

Jana Vaskova

Uděláme tedy druhou skupinu??

ahoj všem,hodně uvažuju že bych tam v lednu letěl.pokud dostanu dovču,ale nechce se mně samotnýmu.

petr

Na Filipínách vždy najdeš milou společnost i když pojedeš sám 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: