Spolucestování Asie/ Australie

Fiji – přelom února/března 2010

Marťas

Ahoj všem, neměl by někdo zájem se ohřát na exotickém ostrově Fiji? V klidu poznat lidi, kulturu a tak, prostě cestování v pohodovém středně nákladovém tempu. Počítám rozpočet tak 40 000,-Kč – 45 000,-kč, sjou teď levné letenky. Upřímně, kdy bude možnost se do takovýchto dálek podívat, tak neváhej a napiš!
Já Martin, Praha, [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Zdenda Benda

Ahoj az tam budes tak si nenech ujit navstevu ostrova OVALAU a krateru Lovoni se stejnojmenou vesnickou. Pozdravuj tam EPIho:-). Ani Levuka na stejnem ostrove neni k zahozeni. FIJI je zkratka raj!!! Ale nehledej ho na plazich…mej se a at se libi

Marťas
Zdenda Benda:

Díky moc za radu a za tipy. Neplánuju, že bych se tam jen válel na pláži, určitě návštěvu zrealizuju, Marťas

Zdenda Benda
Marťas:

Pokud se potapis, nebo chces i chvilku lenosit na plazi daleko resortu tak jed na NANANU-IRA (zapadni strana ostrova) je tam prima backpacker, muzes kajakovat, houpat se v siti nebo jen tak sbirat kokosy:-)

Jana

Martine ahoj,
Tvůj plán cesty na Fiji se mi moc zamlouvá? Je stále aktuální? Tak nějak přemýšlím, že vyměním v březnu lyže za pohodové tempo v dálkách. Jestli jsou stále k mání letenky a vzal bys ženskou, jedu také:) Jana

Marťas
Jana:

Aho Jano, ano je to stále aktuální, jen nevím s těma letenkama, koukal jsem předběžně a z Londýna by snad ještě měly být, ale času už moc není.
Já bych si představoval prvních 14-17 dní v březnu, tak jestli může být tak dej vědět ať se případně poznáme a naplánujeme. Budu se těšit Marťas, [email protected]

Jana
Marťas:

Martine, napši mi tel. nebo e-mail, domluvíme se, Jana

Marťas
Jana:

tak e-mail jsi neuvedla, můj je [email protected] nebo telefon 731036195, Marťas

Marťas
Jana:

Ahoj Jano, můj telefon je 731036195 nebo e-mail [email protected]. Pokud to myslíš vážně, času už je minimum. Marťas

Veronika

Ahoj Martine,
taky se chystám na Fidži a to asi na 3 týdny od konce dubna. Přítel odtamtud pochází, tak už tam poletím podruhé. Mohl bys mi prosím tě napsat, u které společnosti mají ty levné letenky? Díky moc, Veronika

Veronika

Můj email je [email protected]

Majklik

Martine pokud je Fidzi jeste aktualni, tak se mi prosim ozvi co nejdrive.Jsem ted na NZ a potrebuju odletet odsud nejdele 4.brezna.Casove nejsem potom omezen.Michal 27 let

Majklik

Ahoj, 27.2. letim na Fidzi a tak jsem v pripravach hrubeho itinerare kam jet a co videt.Nejde mi o to si vse do puntiku naplanovat{to ani moc nejde}, ale zda mi nekdo z vas muze dat nejake sve osobni tipy, kde to bylo dobre, lacine a prevazne mimo fregventovane mista.Cestuju low-budget a asi bych juknul i do NP, spal u mistnich, zkusil stop atd… PS: Pokud tam nekdo v tuto dobu jste, tak se ozvete.Michal 27 let

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: