Spolucestování Asie/ Australie

Expedice Mongolsko 2012

Zdeněk Zbořil

Hledám pro expedici Mongolsko 2012 dva členy týmu.
Akce je plánovaná na konec července a začátek srpna, doba trvání tři neděle. Vážným zájemcům dám podrobnější informace přes mail.

Zkušenosti čtenářů

matej

zdravim mal by som zaujem o takuto cestu.. napis mi pls viac info do mailu,, sposob dopravy odkedy presne kolky to je mesiac kam a tak dakujem s pozdravom matej

Lukas

Ahoj Zdenku,
mel bych zajem. Budu uz delsi dobu na ceste, Mongolsko na tuto dobu planuji, časove to přesne vychází. Můžeš mi poslat vás popis a itinerář? jaký způsob cestování preferujete? od kolegů vím, že hodne se dělá mongolsko organizovanými výlety do pouste a okolí. vsechno z Ulangataru(nejvíce). díky. pro mě idealni 2 týdny v červenci a jeden v srpnu. dále budu pokračovat do Ruska.

lukas.roubicek(zavinac)seznam.cz

Lukas 28

Hanina

Ahoj Zdendo!
Pokud stále ještě sháníte dalšího člena, mohl bys i mně poslat více informací o vaší plánované expedici.
Díky moc
Hanka 28

Lída

Ahoj,pokud je Mongolsko stále aktuální, mám zájem! Prosím o případné info na mail.
Díky Lída

Romana

Ahoj,

moc rada bych se s pritelem pridala. Termin nam presne vyhovuje a i delka. Cestu do Asie uz planujeme dlouho, ale nechce se nam samotnym. Moc rada bych se dozvedela nejake podrobnejsi info.

Romca

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: