Spolucestování Afrika

Expedice MADAGASKAR-COMOROS duben 2009

jva

Další plánovaná cesta tentokrát napříč Madagaskarem. 20 dní. Pro všechny dobrodružné a veselé povahy. Případní zájemci se mohou hlásit do konce listopadu.

Zkušenosti čtenářů

michal

Ty už máš další výpravu? Já bych se přidal. Byl jsem s vámi na Borneu jestli pamatuješ. Jestli je to stejného rázu, tak neváhám ani minutu.

kitty
michal:

A o co jde? Nějaká speciální výprava?

jva
kitty:

Výprava i do méně přístupných leč velice pozoruhodných míst. Fotografování, filmování fauny a flory.

Silvie

Máte třeba nějaké svoje webovky, kde máte svoje předcházející akce?

jto

Měl bych zájem, můžu se dozvědět něco o Vás více?
děkuju

jto

jeff
jto:

poněkud špatně maskovaná reklama nějaké cestovky, takové podobné příspěvky jsem tady už viděl, není to fér!

jva
jeff:

Nevim, jak jsi došel k závěru, že jsem cestovka??? Je to pouze soukromá expedice!

jeff
jva:

je asi tak soukromá, že o ní zde podáváš minimum transparentních informací, to trošku smrdí nemyslíš?

Hedvika
jeff:

dotaz na tebe…. nejsi registrovany, jen sem chodis cist, proc se zapojujes, kdyz nemas zajem a vlasten te to ani nezajima? kdybys jen trochu premyslel, tak za tyhle penize to s cestovkou neporidis ani kdybys tam mel strejcka. Dekuji za vsechny zajemce, ze si z tvych poznamek nic nedelaji a ignoruji je.

Martina
Hedvika:

Tady se chci Jeffa zastat, taky si myslím, že je to skrytá cestovka, protože veškeré dotazy, které tu na jva ohledně této cesty padly, zůstaly bez odezvy (které ostrovy hodlají navštívit, zda je to vhodné pro začátečníky) a o sobě už vůbec nenapsali nic, což lidi v případě spolucestování zajímá nejvíc.

Hedvika
Martina:

Martino, něco na tom je pravda, nikde nečtu žádné odpovědi. Jistě by potencionální zájemce zajímaly dotazy druhých a odpovědi na ně. Ale všimla jsem si, že ta osoba má přezdívku jva a ten nadšenec z Bornea jto. Zvláštní podoba. A také žádná odpověď. V ostatních diskuzích je to úplně o něčem jiném, že jo, jva?

jva
Hedvika:

Hedviko,já také odepisuji těm, co mi zaslali mail nebo těm co jsou tu registrováni.

Eva

Měla bych zájem, mohla bych dostat více informací. Jsme cestovatelé začátečníci, je pro nás tato expedice vhodná?
Díky za odpověď

Jan Podaný

Které ostrovy z Komor hodláte navštívit?

Tomáš

Ahoj ,rád bych se dozvěděl o expedici více . Je možné od Tebe dostat nějaké info ?
Třeba na email ?
Díky Tom
78****@se****.cz

Tomáš

Ahoj ,rád bych se dozvěděl o expedici více . Je možné od Tebe dostat nějaké info ?
Třeba na email ?
Díky Tom
78****@se****.cz

jva
Tomáš:

Ahoj Tomáši! Bližší informace jsem Ti poslala mailem.

Zuzana

Ahoj!
Mohla bych také dostat nějaké bližší info? Určitě bych měla zájem!
Díky moc, Zuzka

dolphin23(at)centrum.cz

jva
Zuzana:

Ahoj Zuzko obratem Ti je je posílám na uvedený mail.

jirka

Ahoj. Madagaskar mě taky hodně zajímá,mohl bych taky poprosit o info k této expedici. Můj mail gr***@se****.cz. Děkuji Jirka.

Renáta

Měla bych také zýjem o info o expedici, klidně na mail.Jsme 2. Díky.

jva
Renáta:

Renáto, mail se mi vrátil. Zkontroluj si prosím schránku. Nebo zkus poslat mail mě. Zatím zkráceně:Konečná délka expedice 22 dní-filmování fauny a flory- bude publikováno. Max.8 osob. Nár.Parky: Masoala, Andasiba, Berenty, Marojejy, Lokobe, Andasiba a Tsimanampetrosa. Reservace: Behamara. Města: Antananarivo,Ft.Dauphin, Masoantsera, Toliara, Nosy be. Přeprava lodí na Grand Comoros. cca54.600,-. ko******************@em***.cz

jeff
jva:

Chodím na HS, protože ji považuji za místo, kde se spolu baví lidé, kteří cestují na vlastní pěst, nezávisle a chtějí si třeba vyměnit nějaký to info, pokud chce někdo obchodovat s průvodci ve velkém, či pořádat rádoby soukromé expedice kde chybí jakákoli záruka když se něco stane, měl by inzerovat v místech tomu určených a dostatešně transparentních z hlediska placení daní a dodržování dalších pravidel, vůbec nesouhlasím s pojímáním cestování jako zábavního průmyslu a obchodu, ale to už je věc názorů, díky za pochopení

jva
jeff:

Milý Jeffe, nikdo Tě nenutí, aby jsi sdílel s jinými stejný názor na způsob cestování či hledání partnerů na cesty. Pokud se ti něco nelíbí můžeš se věnovat jiným diskusím. Jak jsem si již všimla na jiných diskusích se také věnuješ napadání lidí, aniž by jsi měl opravdový zájem o cesty či informace k daným tématům. To je ovšem Tvá věc. Každý se baví něčím jiným… Já žádné průvodce nenabízím, to jsi asi vyčetl někde jinde. A když už jsi tak zcestovalý a sečtělý, tak by Ti muselo dojít, že tímto způsobem se na tom nevydělává. Jestli jsi schopný srazit náklady ještě více dolů, tak jsi dobrý! Nebo si pro zajímavost přečti nabídky CK. My chceme jet po své ose a za svým cílem. Je na každém jaký druh cestování mu vyhovuje a s kým. Tak si s touto iformací nalož opět po svém.

Martin

osobne sem na HS jeste necet od jeffa jedinej pozitivni prispevek, vecne jenom kritizuje a odrazuje lidi od jejich planu, myslim ze nikdo se nestara o to co podnikas ty, tak bys moh prestat kazdymu vnucovat svoje vecne skepticky rady. Asi ti nedochazi ze vsichni nemaj tolik zkusenosti s cestovanim aby se mohli vydat na madagaskar na vlastni pest

Petra

Ahoj, taky bych prosila o nějaké informace mailem, zní to super. pe*******@gm***.com

Ríša

Ahoj, Madagaskar mě zaujal, nevím, jestli už není trošku pozdě. ale z fleku bych jel – nebo aspoň si rád přečtu váš itinerář, co máte v plánu, jestli už nějaký máte. Jinak je mi 37, zkušenosti s cestováním jakési mám (Indie, Thajsko, Peru..) Předem díky za odpověď Ríša

Sima

Ahojky,bohuzel mi nedopadly 2 akce,celkem rada bych se pridala, proto se ptam stejne jako Risa, zda neni pozde?

Markéta

Ahoj, ptam se stejně jako |Ríša a následně Síma, berete ještě nekoho do party? Díky za opověď Markéta

Martin
Markéta:

Marketo a Simo a dalsi, dostali jste soukromou odpoved, nebo vase dotazy zustaly nezodpovezeny? Cele je to nejake divne kdyz si to od zacatku prectete. Ze by i tady se vyskytovali podvodnici?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: