Spolucestování Afrika

Etiopia – 02/2012

Dusan

Ahoj,

planujeme expediciu do Etiopie vo februari 2012. Dlzka cca dva az dva a pol tyzdna. Na itinerari sa prave pracuje, ale chceme sa zamerat najma na sever krajiny. Zatial sme dvaja a hladame partakov, ktori by sa pridali. Blizsie info na maile.

Ahoj,

Dusan

Zkušenosti čtenářů

Jarda

Já mám zajištěnou výpravu od 21.12. do 15.1.2012 a hledám parťáky. Bylo by to vše se super zabezpečením ale náklady na jednoho jsou vysoké, proto je potřeba 3-4 osoby. Oblast cesty je především sever krajiny. Pokud máte zájem o tento zajištěný výlet a možnost změnit datum cesty z února na přelom roku, ozvěte se. Jarda

jirka
Jarda:

ahoj, do etiopie bych se rád podíval, můžete mi napsat nějáké bližší info na mejl???:)([email protected])
díky

matej
jirka:

zdravim etiopia tam by som rad siel po rieke omo alebo hockam…napiste mi blizsie info,, budem vellmi rad mozme ist aj koncom jari v lete,, na jesen.september rad by som si pozrel krasnu krajinu napiste na [email protected]

Peca

Ahojte, mě lákají Simienské hory a v nich 10-tý nejvyšší vrchol Afriky Ras Dašen. Nechystá se někdo?Nebo nechtěl by někdo jet?
Pěkný článek je v Everestu v tomto jarním čísle.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Simiensk%C3%A9_hory

Jarda
Peca:

Zdravím,…taky je to takový můj sen, je to ještě aktuální?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: