Jižní Amerika

Ekvádor, Peru, zima 2012

Jitka

Ahojte,
chystáme se v lednu či únoru 2012 trochu potoulat po Ekvádoru a Peru. Chceme v Jižní Americe pobýt několik týdnů. Jsme dvě starší dámy a hledáme ještě dva nebo tři lidičky, kteří by se chtěli přidat. Dejte vědět.
Jitka

Zkušenosti čtenářů

iva výborná

Ahoj Jitko,
jsem Ivana, 63 let, zcestovala jsem dost zemí ve Střední i Jižní Americe, též 2x Mexiko. Všude jsem pobývala dlouho s přáteli, které jsem nalezla tady na netu. Zatím bych jela určitě Equador, ale mou touhou je jet možná jen sever Perú, pak zpět do Kolumbie a Venezuely a tam odtud odlet domů. Cesta tak na dva nebo více měsíců, ale je to jedno, dokážu tam žít a cestovat sama. V Perú jsem již letos v lednu byla asi na měsíc, dále pak Čile, Argentina, Bolivie, Paraguay, Brazilie -karnaval. Dobrý. Když byste mne vzaly s sebou, ráda se připojím, pak se zase odpojím. Ahoj iva Sr****@se****.cz

Blanka

Ahoj, nevím, jestli toužíte po „babinci“, ale ráda bych se také přidala. Nebo klidně našla kohokoliv jiného. Také jsem něco procestovala, projela jsem J.Am. z Venezuely, přes Brazílii a Bolívii, ale konkrétně v Ekvádoru a Peru jsme nebyla. Mám volnou celou zimu. Nepíšete ale, jakým způsobem chcete cestovat. Je mi 54, ale batoh na zádech mi nevadí.

Jan Pavesic

Mile damy jsem 31-ti lety profi pruvodce pro oblast Latinske Ameriky.Pokud by jste rady bezbecne a prijemne procestovali sve vysnene destinace,pak Vam nabizim sve sluzby..,mohu vam kompletne sestavit program dle vasich pozadavku a predstav,pomoci s letenkami atp.Nejsem zlatokop,ale „kazda brigada dobra“.V soucasnosti jsem v Cechach,sluzebne odjizdim letos na podzim,na zimu pristi rok mam „prozatim volno.

Bára
Jan Pavesic:

Ahoj, chystáme se v lednu, možná v létě na okruh po ekvádoru, peru, snad i bolivii. Kolik by tvojr služby stáli, jak dlouho pracuješ jako profi průvodce?
Ráda bych se s tebou s kontaktovala. Napiš mi prosím na
mail Ba************@se****.cz

alice
Jan Pavesic:

Ahoj,
chystám se do Peru, možná Ekvádoru začátkem února 2012. Hlavně se chci podívat do amazonské džungle. Můžeš mi prosím napsat na mail: al******@se****.cz za jakých podmínek organizuješ cesty? Kdyby se nenašel nikdo další, budu sama. Je mi 37.

Simona
alice:

Ahoj Alice a ostatní,já bych se ráda k nějakým lidičkám přidala,jde mi hlavně o cestu do pralesa k šamanům a podobně,chci na sobě vyzkoušet jejich léčitelské schopnosti,věděl by někdo o někom kdo již zmíněné umí zprostředkovat?Jel by někdo se mnou?Je mi 37 let.Pište mi prosím na můj mail si*****@se****.cz

alice

Ahoj Jitko,
ráda bych vyrazila začátkem února do Peru, možná Ekvádoru. Cca na měsíc a déle. Přes Couch Surfing jsem v kontaktu s jedním místním průvodcem, mluvím španělsky. Nabízí výlety do amazonské džungle. Zatím od něj nemám cenový rozpis, ale působí na mě celkem solidně. Měly byste zájem se přidat? Mám trochu obavy jet sama. Podrobnosti bychom domluvily osobně. Jsem z Prahy. Můj mail: al******@se****.cz

Cinka

Ahoj všetci. Hľadám čecha alebo slováka žijúceho v Quitu, Ekvádor. Ak by ste o niekom vedeli, vopred veľmi pekne ďakujem za odpoveď. N.

Jana

ahoj,

klikni na http://www.zivotpostaru
Odlétají 14.2. Jana

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: