Spolucestování Afrika

egypt jaro 2008

katka

Hledám spolucestovatele na asi dvoutýdenní cestu po Egyptě – někdy na jaře (březen, duben..?), zpatecní letenka od click4sky za 4000!!

Zkušenosti čtenářů

Romča

Čauky,přemýšlela jsem vydat se do Egypta s cestovkou,ale po vlastní ose toho člověk vidí vždycky víc.Měla bych tak 14 dní v dubnu….Plánuješ to jako poznávačku,nebo oddychovku?Mě by vyhovovalo tak nějak to skloubit dohromady…památky i koupání…..Kdyžtak se ozvi na BR*****@se****.cz

Léňa
Romča:

Ahoj, taky se chystam v dubnu do Egypta po vlastnich, poletim asi 5.4., mam uz presny plan cesty od severu na jih, tak kdo by se pridal, budu rada, kdyz se ozvete na muj mail, jsem v Egypte pruvodkyne, ale delam si mesicni pauzicku na cestovani, takze se mnou se v Eg. urcite neztratite 🙂

Míša

Ahoj, to je docela zajímavá cena, to bych jela 🙂 Kdybys to chtěla probrat, písni na mejla Mi****@se****.cz. Ráda se přidám

Ladislav

Ahoj, nad Egyptem taky premyslim a zrovna pres ten click4sky jsou vazne levny. letenka je jenom do Kahiry. z nich bych se sel podivat na pyramidy a potom rozhodne chram v Karnaku. pokud bude cas tak bych sjel dolu do jizni casti egypta, kde jsou pamatky taky. zajet se da i k rudemu mori. s cestovanim mam bohate zkusenost, jezdim nejdele co dva mesice nekam, obvykle sam coz je podle me nejlepsi, ale cesta v teamu zase usetri naklady na trasport a ubytovani. nechte vedet na kdy to planujete. duben je docela dobry mesic. L.

Romča
Ladislav:

Čauky,zatím jen tak oťukávám,jestli někoho najdu,žádný pevný plán nemám takže klidně hned prvních 14 dní v dubnu.S cestováním moc zkušeností nemám,ale když nikam nevyrazím,tak je nebudu mít nikdy…

Pavel

Také bych jsem se zač. dubna přidal s kamoškou.Pavel.

Veronika

Zdravim!
Muj plan je: 3 tydny, Egypt nebo Libanon + Izrael, ale nebranim se i jinym zemim (nejlepe v Africe popr. Asie). Chtela bych vyrazit bud v dubnu ci hned zacatkem kvetna…zadne extremni vykony 🙂 jestli mate nekdo neco podpbneho v planu, ozvete se: ve***************@se****.cz
Diky..

Pavel21

sledoval sem letenky od click4sky,ale nenašel sem jediný volný let v dubnu…???

Jana
Pavel21:

Pokud někdo plánuje cestu s click4sky do Caira, chce si to booknout letenky tak minimálně půl roku předem, už i na září je mnoho letů vyprodáno.

pavlina

taky by rada,nejlepe prvni tyden v dubnu,last minute do taby a pak fakultativni vylety..1 den odpocinek a druhy vylet do okolni zeme..specha to ale..je uz skoro brezen,musim hlasit dovcu..ozvete se

Pavel21

4.dubna letím z Ruzyně ve 21.40.do Káhiry,dál po svojich k R.moři,14 dní podél pobřeží na jich a zpět,19.4. curik.Letenka s čsa 9apůl litru.Beru stopaře,podmínka litr slivovice s sebou proti té far.pomstě

katka
Pavel21:

Ahoj Pavle, dik za odpoved. Bohuzel jsem nakonec nedostala volno v praci, takze se muzu jit leda tak vycpat 🙁 uzij si Egypt, zavidim, k

pavel
katka:

no tak třeba za rok..

Vladimír

Hledám spolucestovatele na cestu do Egypta a Sudánu na jaro 2009. V Egyptě do odlehlých pouštních oaz a v Sudánu poznat prostředí válečného konfliktu a poté psát o lidech. Ženy prosím ne, pokud nejsme manžele nechci dávat podnět pro útok v rizikových oblastech.

Milan
Vladimír:

Ahoj Vláďo! O Egyptě a Sůdánu uvažuju už dlouho. Přesněji zamýšlím jet podél Modrého Nilu až do Etiopie. Bílým Nilem si nejsem jistý co se týče Dárfúru – ikdyž přežili jiní, přežijou i ostatní 🙂 Rád bych se k tobě připojil ale termín jaro co se týče financí nestihnu. Kdyby ses rozhodl to změnit na podzim 2009, tak by to se mnou vypadalo reálně.

Saladin

Všem co jste sehnali letenky to přeju a i trochu závidím.
Chtěl sem letět s Click4sky, ale je eznadějně vyprodaný jakýákoliv rozumný termín a čekat co se stane za 3/4 roku se mi bohužel moc nechce.
Tak snad někdy jindy, nebo jinam.
Všichni co letíte si to užijte a držím palce.

Lupen

Taky bych chtěl vyrazit do Egypta a pak na pyramidy do Meroé v Súdánu. Pokud máte někdo jakékoliv informace o vydávání súdánských víz, bezpečnostní situaci na severu Súdánu, o přechodu hranic Egypt-Súdán či informace o pyramidách v Súdánu, budu rád když se o ně podělíte. Předem moc děkuji za vzkazy či za odpověď na mail.

Renča

ahojky, shánim spolucestující( kámošku) na 14 dnů do Egypta Hurghady odlet 12-16.4 09(nějaký ten last) odreagování a relax u moře, měla jsem jet s kámoškou,ale ta si stále není jistá..kdyžtak bychom jely ve třech:-))

Renča
Renča:

jo kdyžtak se mi pls ozvěte na bo****************@gm***.com dík!!!:-)) jo a je mi 23 tak zhruba někdo v tomhle věku:-))

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: