Střední Asie

e-vízum Uzbekistan 7/2018

Iveta

Má už někdo schválené e-vízum do Uzbekistánu? Na https://e-visa.gov.uz/application svítí pořád beta verze a nechce mi to schválit fotku – „Photo is not comply with ICAO standards“. Fotku jsem používala i na jiná e-viza a bez problémů tak nevím, jestli se mám jít přefotit a nebo ještě počkat, jestli to není chyba u Uzbeků(e-viza spustili po 15.7.2018).

Zkušenosti čtenářů

Iveta

Tak snad OK, upravila jsem trochu fotku a vzalo mi to 🙂 Trochu jsem jí přiblížila ve správném formátu 🙂

micka
Iveta:

ahoj iveta,tiez riesime e viza do uzbekistanu….prosim kedy ti ich poslali na mail, po tom co si vyplnila formular? prisiel nam akurat mail s cislom,ze link bude aktivny za 12 hodin a stale nic nam neprislo…. a za viza si platila hned? alebo ked ti ich potvrdili??? dakujem velmi za odpove.

Milan

Take na tom zrovna pracuju, byl s tim problem na hranicich?  A zrejme takto jde jen singl entry, ne multiple?  Diky a stastnou cestu

Karolína

dejte prosím vědět, jestli byl s e-vizy problém na hranicích. Plánujeme příští rok Uzbekistán, tak bych chtěla vědět jak to probíhalo, stalo se Vám někomu, že Vám e-vízum zamítli?

Slavomír Horák

Vízum do Uzbekistánu bylo od února 2019 zrušeno, takže vízum již není aktuální.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: