Spolucestování Asie/ Australie

Cina rijen 2012

Petr M

Ahojte, hledam partaky/partacky na rijnovy vylet do Ciny. V mezidobi uzivejme o vikendech Alpy, abychom se poznali a take dali dohromady konkretni plan na Cinu. Nebranim se nicemu (mesta, hory, kultura,…) a nikomu, za me vse je veci zejmena dohody a vzajemnych sympatii. Tesim se a ahoooj, Petr.

Zkušenosti čtenářů

Petr

Stale zadny zajemce/zajemkyne? P.

Jana
Petr:

Ahoj Petře, a máš nějakou představu?aspoň časovou 🙂 mě by lákala kombinace obojího-města i hory. Spíš upřednostňuju přírodu,ale v Číně můžou být velkým zážitkem i města :)) lákal by mě třeba i Tibet.. Kdyžtak se ozvi na maila 🙂 díky Jana

VERA

Ahojky mně se to líbí, napíšeš podrobnosti

Evča

Ahojky
Čína mě taky moc zajímá
ale spíše kolik by to vyšlo finančně?

Petr M
Evča:

Ahojte vsem, prave jsem rozeslal odpovedi emailem. Predpokladam zatim klasickou cestu z Pekingu do Honkongu. Mesta, vesnicky, kulturu, pamatky, prirodu, treciky atd. Termin rijen 2012 a naklady cca 40 tis, dle komfortu a osobni spotreby. Vse je ramec – nebranim se jakymkoli upravam (krome jet v zari – to nemuzu). Tak zatim, Petr.

Ef

Zdravím, o cestě do Číny taky uvažuji/jem..můžete mi prosím taky poslat bližší info – jak, na jak dlouho a tak.. 🙂 díkes

Petr M
Ef:

Ahojte Vsem, hola, hola 🙂 – stale tu neni zadny partak/partacka s vaznym zajmem o Cinu v rijnu? Za chvili bude last call na zarizovani viza a letenky…P.

Peter T

Cauko Petre, ked budes taky ochotny, posles, aj mne do mailu podrobnosti, mozno by som sa pridal, uvazujem o cine a osamote cestovat ma uz nejako prestava bavit. Diiiikes

Lydia

Ahoj Petre,

ja uz sa sice momentalne v Cine nachadzam(konkretne v Pekingu),ale planujem v rijnu cestu okolo Ciny, a bolo by super keby sme mohli hoci aj cast cesty absolvovat spolu. Pisni mi, ci mas uz nejaku konkretnu trasu. Ja uz nejake napady na miesta,kt. chcem navstivit takisto mam.Ako dlho tu planujes cestovat?

Petr M.
Lydia:

Ahojte Vsem, odpovedel jsem vam emailem – Peter T, Lydia. Bohuzel momentalne neni zadny vazny zajemce. Takze pokud nekdo myslite vazne videt zajimavosti z Ciny – zejmena prirodu, kulturu, lidicky atd. – nevahejte a napiste mi prosim. Treba to vyjde a bude z toho fajn dovca. Zoufalci, nerozhodnuti, nevedici, sberaci napadu, myslenek a nevim ceho vseho mi prosim nepiste – je to ztrata casu pro obe strany. Diky predem a zdravim, ahojda, Petr.

Vláďa
Petr M.:

Nazdar Petře.
To je škoda ,že nemáš vážného zájemce.
My jedeme už 14.9 , ale jenom na 14 dnů. Letenky máme s Finnaer – em do Chongqingu – stihli jsme akci za 9.200,- / nekup to/. Jedeme Sečuán podél Tibetských hranic. počítáme náklady cca 20 – 22 tis. vč. letenky.
Kdyby ses chtěl přidat tak se ozvi.Jedeme tři.
Vláďa

Petr M
Vláďa:

Ahoj Vlado, takovy uz je zivot. Bohuzel muzu vyjet az v rijnu, cili ac lakavou nabidku – tak ji nevyuziji. Diky moc za pochopeni.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: