Mongolsko, Čína, Tibet

Čína 3.4.-24.4.2010

Markéta

Ahoj, vybrala jsem si zájezd do Číny s cestovkou. Bohužel ještě není minimální počet lidí pro uskutečnění zájezdu. Kdyby se našel nějaký další nadšený cestovatel…..www.chinatour.cz zájezd: VELKÁ CESTA ŘÍŠÍ STŘEDU 3.4.-24.4.2010.

Zkušenosti čtenářů

Alda

AHOJ,
my jedeme taky do Číny ale sami a možná hledáme někoho do party.
Odlet 3.5.-24.5.2010, zajímalo by Tě více??
Alda

Markéta
Alda:

Ahojda, díky za nabídku. Zájezd mám již zajištěn a v květnu bych ani dovolenou nedostala. Maja

Maja
Markéta:

Tak bohužel cestovka tento termín nenaplnila a je zrušen.

jirka
Alda:

aldo me by to teda zajimalo…pokud by ste chteli spolecnika 21 .. .tak se mi ozwi na [email protected]…..s cestowanim mam jiz zkusenosti nejake…w cine jsem byl uz take jednou…tak budu doufat ze se ozwes 🙂

AGNEZKA

zkus Čínu a Tibet v červnu.Jede malá skupinka cestovatelů.Cena 50 000 kč se vším všudy.www.kapitandave.cz

jirka

ahoj holky..ja chci jet do ciny…nebo nekam do asie proste..zalezi na dohode..a hledam nejakou holku ktera by to chtela absolwowat se mnou..jen jde o to ze neplanuju bydleni w hotelech a traweni casu u bazenu ale nejakej ten trekking a hlawne projit co nejwic prirody…ale ne ze bych chtel ujit 40 km denne to ne ze jo 🙂

Bára
jirka:

Ahoj Jirko, zní to lákavě, kdy se tak cca chystáš jet?

Eva

Ahoj,také bych se ráda podívala do Číny.Koukala jsem se na zájezd od CK Eso travel-Ćína perly říše středu.A docela mě tohodně zaujalo.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: