Spolucestování Afrika

Cesta Maroka zima 2014

Sheany

Ahoj, chtěla bych vyjet někdy v zimě do Maroka atd. Obytňákem a psem. Hledám k sobě v pohodě člověka kdo by měl chuť vyjet a nemá s kým nebo se klidně k někomu přidat:) Info pošta díky

Zkušenosti čtenářů

Sheany

Ahoj, chtěla bych vyjet někdy v zimě do Maroka atd. Obytňákem a psem. Hledám k sobě v pohodě člověka kdo by měl chuť vyjet a nemá s kým nebo se klidně k někomu přidat:) Info pošta díky

Jirka

Ahoj,taky bych rád procestoval Maroko. Nepíšeš kolik Ti je let. Mě je 54 (akční,sportovní,nekonfliktní,klidný) a jsem od Jíčína. Budu se těšit na případnou odpověd. Krásný slunečný den přeje Jirka

Libor

Ahoj na jak dlouho a kdy chceš jet??

kebul

Ahoja Sheany….take mam v planu na zimu vyrazit do Maroka a pak Mauritanie a Mali….Shanim partaka do auta,kamos pojede v druhym a myslim, ze by se treti auto neztratilo… 🙂 bydlim v holandsku, ale zacatkem srpna budu v cz…kdybys chtela, mohly by sme se potkat a mozna i neco vymyslet :)jestli se ti to zda jako dobry napad, tak pls pisni na mail…
Kebul

Lenka
kebul:

Ahoj! Já v Maroku budu bydlet a Mauretánii a Mali mám taky v plánu někdy v zimě. Časově bez problémů, mluvím arabsky a francouzsky a Maroko znám výborně. Ozvi se, jestli ještě máte místo 😉

Roman

Ahoj
O Maroku v tomto období už nějaký čas přemýšlím. Na jak dlouho chceš jet? Mohu totiž nejvíce tak do 25 dní. Máš už konkrétní plán a termín?
Roman

Tereza

Ahoj, je to ještě aktuální? Napiš mi na mejl, pokud ano, docela mě to láká… Taky bych vzala psa :-))

Berberka
Tereza:

Ahoj holky,
nevím, jestli máte už nějaké zkušenosti s cestováním se psem arabskými zeměmi, ale být to já, nechám psa doma … Místní moc neberou psy jako domácí mazlíčky, a v místech kam jezdím já, tj. Vysoký Atlas jsou smečky místních psů běhajících na volno, jsou plní parazitů, klíšťat …navíc střídání teplot a ten stres z cesty nemusí být pro zvíře optimální …Ale to jen můj názor …

Inyanga

Ahote vsichni,
rada bych na Vanocni svatky nekam vyjela a jeste nevim kam…na asi 16 dni od 20.12..ale kdo vi… napiste..

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: