Balkán

Cesta autem Albanie září 2016

Jan

Zdravím cestovatele. Hledáme na cestu Albánií a přilehlým okolím (Makedonie, Černá Hora, Bosna apod.) na termín 9.9. – 20.9.2016 spolucestující s vlastním autem (nejlépe SUV), kteří mají trochu dobrodružnou duši a nemusí mít vše do puntíku naplánované. Jedeme společně s manželkou, jsme pár 50+, vybaveni automobilem Nissan Pathfinder a touhou něco zažít mimo ubytovací resorty. Zbytečně ale neriskujeme. Ozvěte se..

Zkušenosti čtenářů

Milan

Ahoj
Chci se zeptat jak dopadla aše cesta ?

Eva

Zdravím příznivce Albánie. Letos chceme jet s dětmi poprvé do Albánie. Jelikož na ni máme jen 10 dní – volili jsme to dát letecky, letenky už máme koupené. V Tiraně plánujeme půjčit auto, nakoupit potraviny a co nejrychleji se přemístit do Sarandy. Jen mám obavy, jestli seženeme ubytování, když tam dorazíme cca ve 21 hodin večer. Nevíte někdo, jestli je zde nějaký plac kde jsou náhončí (cinkající klíče) na ubytování? Popř. pokud máte někdo kontakt na ubytování v apartmánu u moře v Sarandě či okolí – budu za něj hodně ráda. Děkuji Eva

Karlos
Eva:

Bydlení najdete na Booking.com. V Sarande si nakoupíte všechno čerstvé.Pláže ve městě nic moc,spousty turistů. My tam jezsíme (do Albánie) mnoho let a raději máme menší klidná místa Borsch,Himare,Dhermi s krásnými plážemi.Všude je vše k dostání.Šťastnou cestu

Petra

V Sarande nemaji potraviny? Nutno nakoupit v Tirane?

Petra:

:-))

Petra

Co to je? :-))

Capitan Gerri

Odpovime na vaše dotazy týkajici se pobytu v mestečku Himara, jih albanie. Ubytování ,výlety lodi, diving, navštivte stránku fb Himara nautica one

Jitka a milan

Nechcete jet s námi letos od 22.7. Do 4.8.2018?

OndraP
Jitka a milan:

Já bych chtěl jet v tomto termínu. Ale mohu tak na devět dnů….

Jitka a milan
OndraP:

Tak to nejde

Anka
OndraP:

Ja sa chystam od 20.7. do 29.7. z Bratislavy do Tirany, mozem odviezt a doviezt. V pripade zaujmu cestou spat mozme ist skor a po ceste zastavit na 2-3 miestach.

Anka
OndraP:

Nie som na tejto stranke registrovana, tak v pripade zaujmu mi piste na: sedemstatocna(at)gmail.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: