Spolucestování Afrika

Botswana, Namibie možná Zimbabwe září / říjen2012

Hana

Jsme dvě holky které už mají nějake zkušenosti s cestováním. Chtěly bychom jet Namibii, Botswanu a možna Zimbabwe, zhruba měsíc. Odjezd pravděpodobně půlka září. Pronájem auta a po vlastní ose, nějaký plan už máme, ale hodilo by se do auta víc lidí. Nechce se někdo přidat?
Hana

Zkušenosti čtenářů

Zbyněk

Zdravím,
plánujeme podobnou trasu, ještě s JAR. Je nás 4-6 a také hledáme spolucestující kvůli vytíženosti auta. Máme zajištěného i českého průvodce, který tuto oblast jezdí, ale termín je o cca měsíc později. Akorát si nejsem jist, jestli bychom Vám vyhovovali věkově – jsme 50 a výš.
Kdyby Vám náš termín nebo něco jiného nevyhovovalo a měly jste další, pro Vás nevyhovující reakce, tak prosím o jejich přeposlání, třeba bychom je využili my.
S pozdravem
Zbyněk Nováček

Hana
Zbyněk:

Diky, určitě bych se ozvala i kdyby byla jakakoliv změna z naší strany. Hana

Hana
Zbyněk:

Ahoj Zbynku, jak to vypada s vasi cestou. Nejak se to u me cele posunulo a rada bych vedela, jestli by se treba slo k vam pridat. Mohl bys mi na e-mail poslat vice informaci a telef. cislo, zavolala bych. Diky Hana

Honza
Zbyněk:

K vaši cestě bych se rad přidal jestli neni již pozdě, ale teprve teť jsem objevil toto tema. Je m i 55let a jsem ze severni moravy. Diky za info připadně muj tel.: 602747174

Jan Musel

Zdravím, v únoru jedem s kamarádama do Zimbabwe, chceme to tam nějak projet plus možná Mosambik. Vy už jste tam byli? Budu rád za jakoukoliv radu či postřehy ohledně Zimbabwe, budu cestovat poprvé. Zajímá mne úplně vše, děkuji Honza.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: