Spolucestování Asie/ Australie

Borneo – říjen 2010 – Kdo se přidá?

Tejkam

Ahoj, chystam se na Borneo – Sabah v terminu od 15.10. do 31.10.2010. Jungle trekking, snorchlovani/po­tapeni, narodni parky, opicaci, zelvy a plno dalsi fauny a flory. Je to nadherny kus zeme. Neprida se nekdo, nejlepe nejaka spolucestovatka? Mam zkusenosti z nekolikamesicnich pobytu v JV Asii. Neztratim se, ale prece jenom se vse dela lepe ve dvou. Maly zavdavek zde: http://www.sa­bahtourism.com Dik za odpoved, Terca

Zkušenosti čtenářů

stanley

ahoj, neni to malo 14 dni ? ja odletam 25 rijna ale jedu na 2 mesice , 14 dni mi prijde skoda penez za letenku

Petra
stanley:

Pro Stanleyho: já odlétám to Thajska začátkem listopadu. V různých rubrikách jsem četla, že se kolem tohoto období tam chystá dost lidiček. Každý s jinou představou a jiným cílem…Já tam jedu poprvé, a přibližně na měsíc. Nemám představu co a jak. jestli jen válečka na pláži, prolézání měst či ostrovů, atp. Ráda bych se na cestě k někomu přidala, plánům se přizpůsobím. Jak už tu několikrát zaznělo, ve dvou se to lépe táhne…..když tak piště na meil…

stanley
Petra:

ahoj Petro ano koncem rijna odjizdim do thaiska. uz jsme se dali dohromady 3 z hedvabne stezky. ja + 2 devcata ,takze pokud bys mela zajem pridat se do skupiny urcite neodmitnem 🙂 mame v planu navstivit i jina mista nez jen thai a plan na cestu bude asi velmi ruznorody jelokoz je nekdy trosku komplikovanejsi uspokojit zajmy vsech zucastnenych , nekdo rad to a nekdo rad zas tohle , takze si myslim ze by si mohl kazdej trochu prijit na sve. je ale pravda ze nikdo z nas nema moc zajem navstevovat mesta a turisticke atrakce ze bychom radi nekam kde od turistu budeme trosicku izolovany. shodli jsme se na tom ze bychom radi hlavne poznavali krasu zeme jako takouvou, fauna ,flora, zvyklosti kultury atd. takze pokud bys mela zajem st******@se****.cz napis najakej email , nebo nech popripade telefon , mi uz jsme se nejak trochu sesli ale budeme mit dalsi schuzku v nedeli 22.8 odhledne presneho naplanovani ruznejch detailu , jako je koupi letenky , datum odletu kvuli nahlaseni dovoleny atd takze pokud mas zajem bylo by asi dobry se s nami sejit 🙂

stanley
Tejkam

Je to malo, ale bohuzel nedostanu dovolenou vic ja na 14 dni, ani pristi rok a asi ani pozdeji, takze to musim resit takto. Lepsi zase neco nez nic, ne? 🙂

jaja
Tejkam:

ahojda.. pisni mailika, pls…
la********@em***.cz

vita

Nazdarek Budu na Borneu od 7 do 27.10,takze budu rad za spolecnost.Trosku uz procestovane mam,ale samotnemu se moc nechce-neni pak s kym vzpominat:-)Vita
Mam blog na http://vitisfcb.blog.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: