Thajsko, Barma, Kambodža, Laos a Vietnam

Barma únor 2015 – kdo pojede?

Tereza

Ahoj, chystáme se v únoru na 3 týdny do Barmy, zatím jsme tři (věk +-30 let) a docela rádi bychom se k někomu nezávazně přidali, aby bylo cestování veselejší. Chceme klasický low-cost čundr s krosnou, trasa je ještě k diskuzi, ale určitě barmská klasika + 3 denní trek v Kalaw a cca 2-3 dni na konec relax u moře.. Upřednostnili bychom ale někoho, kdo už v Asii byl a měl už někdy krosnu na zádech (aneb špatné zkušenosti z minule:). Nechystá se někdo? Klidně i s možností se v průběhu odpojit, pokud bychom si nesedli…

Zkušenosti čtenářů

Tereza

Ano, děkuji za reakci, Ty budeš asi sympaťák! Nechceš jet do Barmy? 🙂

Hubert

Ahoj, jedeme do Barmy od 21.1.-9.2.2015, chceme letět do Mandalay a někam na trek do hor- Hsipaw a pak klasicky Kalaw, Inle,Bagan….možná se někde potkáme.

Tereza

Ahoj, za naší partu hlásím změnu termínu, posouváme ze zdravotních důvodů na březen-duben 2015. Pokud se někdo v tomto termínu taky chystáte a měli byste zájem se třeba jen na nějaký výlet v Barmě potkat, dejte mi vědět! Už je nás pravděpodobně 5.

zdeněk

Terezo zdravím, doporučuji nikoho neshánějte. Čím vás bude méně tím lépe. Pokud budete sami dva, max tři třeba se vám podaří se domluvit a spát u lidí, ve vesnici. Případně klášteře. Jinak pouze turistický hotel. V Myanmaru není ještě ubytovávání mimo schválené hotely zcela volné a ve velké grupě nemáte šanci. Ale samozřejmě jde o to, zda upřednostňujete pohodlí nebo skutečně chcete poznat zemi. A mějte na paměti, že Kalaw patří mezi místa se spoustou turistů. Zdravím Zdeněk http://www.dovietnamu.cz

Tereza

Ahoj Zdeňku, díky za názor. Neboj, nechceme jet ve skupině 20 lidí, ale myslím, že se vždy hodí sudý počet právě kvůli ubytování. Zatím jsme 4 holky a 1 kluk. Ve dvou jsem jednou cestovala, ale byla to fakt ke konci nuda… Nejlepší zkušenosti mám naopak v grupě 4-6 lidí. Můžeš si v pohodě pronajmout minivan/loďku/průvodce na trek prostě cokoliv… Kdyby se našel ještě jeden cestovatel do party, bylo by to prostě ideální.

Hana
Tereza:

Ahoj, nepovažuji se za zkušeného turistu, ale loni jsem podobně byla v Malajsii s krosnou snad taky něco ujdu… bylo by možné se ještě přidat? ja***********@se****.cz Hanka

Tereza
Hana:

Ahoj Hanko, bohužel už jsme letos kompletní, nakonec jedeme ve čtyřech v březnu… Držím pěsti, ať dáš dohromady taky svoji posádku! 🙂

Zdeněk
Tereza:

Terezo držím palce, počet čtyři jde, ale ne více. Hlavně nejezděte jenom na místa kam jedou všichni. Můj nejhorší zážitek – návštěva kláštera v Mandalay, kde stály okolo stovky turistů. Nejlepší zážitek- domluvili jsme si spaní u lidí doma přímo ve vesnici na kůlech na Inle Lake, sehnali loď a pádla a plavili se sami a potom se vydali pěšky na druhý břeh a pobyli v klášterech. A cestovali naslepo na místa o kterých se nikde nepíše. Ze stůp se ti zatočí hlava. vietnam

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: