Spolucestování Asie/ Australie

Barma listopad 2011

Standa

Zdravím, rád se připojím ke skupině,která se chystá letos v listopadu do některé z těchto zemí: Barma, Tibet, Indie nebo Nepál.

Standa

Zkušenosti čtenářů

Kacica

A nechceš vytvořit skupinu se mnou 🙂 Já hledám parťáka na cestu do Indie, v listopadu tak na měsíc a půl… zatím neúspěšně. Jinak bych se ráda podívala i do té Barmy… ale to bych radši až příště 🙂

Standa

Bylo by to možné, uvidíme jestli se někdo ještě ozve s dalším nápadem do konce týdne. Jinak můžeme vytvořit skupinu. Ideálně o 4 a více lidech. Dávám přednost tomuto pořadí Barma, Tibet Indie. Kontakt i přes mail ne*******@se****.cz

ZDRAVÍ Standa

Vláďa
Standa:

Ahoj!

Chystáme se s kámošem na přelomu roku do Barmy. Jestli se chcete připojit, dejte vědět.

Mějte se fajn,

Damian
Vláďa:

Ahoj,

Prave shanim nekoho na kratkou cestu do Barmy – mam uz letenky na 23.11-11.12 do BKK a ted jeste snazim se najit letenky do Barmy a nejake spolucestovatele.

Doufam, ze podari se nekoho najit.

Cau

diana
Vláďa:

Ahojda Vlado,
i ja se chystam na prelomu roku do Barmy… jeeje, no bezva… nemuzu otevrit Tvuj mejl… ale pokud chces, urco se mi ozvi :]

Kacica
Standa:

Jak to vypadá s tou Barmou? U mě se Indie nekoná, mohla bych ale na tři týdny do Barmy, buď v listopadu, nebo v prosinci, musím ale být v ČR posledního listopádu… a taky bych tu ráda byla na svátky 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: