Spolucestování Asie/ Australie

Barma, Laos konec 2019

Jiri

Ahoj, je sice léto, ale po něm, počítám, přijde zase zima 🙂 Je tu někdo, kdo by koncem roku vyrazil do tepla do jižní Asie? Projet zajímavá místa, něco nachodit v přirodě, poznat místní kulturu, užívat si místní kuchyni atd. Mám rád spíše méně turistická místa, ale samozřejmě chci vidět i místní highlighty
Hledám někoho pohodového, komunikativního, aspoň mírně inteligentního, finančně gramotného a ideálně sportovně založeného 🙂 Preferuji ženu, ale není to nezbytnou podmínkou. Taky preferuji někoho z Prahy, abychom se mohli poznat osobně předem. A v neposlední řadě někoho aspoň vzdáleně odpovídajícího mému věku (jsem rok 1986). Potenciální zájemci kdyžtak odpovězte sem do vlákna (případně na wspdeizj zavinac 10mail.org) Díky! 🙂

Zkušenosti čtenářů

Honza

Ahoj ,letos jsem byl skoro měsíc v Mianmaru/Barma/ ale turistů je tam už moc a moc, hlavně číňanů. Co tak jinou destinaci?

Ola
Honza:

Ahoj Honzo, já letos též Barma 4 týd. …turistů moc. Jakou destinaci bys měl na mysli? („Jsou“ už asi všude 🙂 Mě je to v celku jedno, láká mě stále JV Asie, ale i panamská šíje či rovníková Afrika. Ovšem cokoli zajímavého je ve hře. Já 40l.
[email protected]

Míša

Ahoj Jiri a Honzo, případně další cestovatele po zadní Indii. Mám plán ,na kterem.tak úplně netrvam,ale zdá se mi jasný( vízum do země 30 dní)
Takže:(plus mínus)
Odlet začátkem listopadu- Vietnam 30 dni
Prosinec Kambodža
Leden Laos
Únor Barma
Spise než turistiku provozují putování, nebojím se street food,spaní v pralese či na nadrazi ani domorodců. …
Máte-li někdo zájem sdílet nějakou část cesty, nebo i vše, pište na [email protected]

Adéla

Ahoj Honzo, je Tvůj příspěvek ještě aktuální? Taky bych vyrazila někam v podobným duchu jako Ty a dokonce jsem i podobného ročníku narození:-)  Kdyžtak dej vědět na [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: