Spolucestování Asie/ Australie

Bali – červen 2017

Vendula

Ahoj, v červnu/červenci bych se ráda podívala minimálně na 2 týdny na Bali a sháním parťačku/parťáka. Na věku nezáleží. 🙂 Mně je 24 a jsem z Brna. Cestovat se chystám low cost, zajímají mě památky, příroda i pláže.
Kontakt na mě: [email protected]

Zkušenosti čtenářů

Lenka

Ahoj,
pokud by jsi měla zájem, klidně bych se přidala

Honza

Ahoj, taky se rád přidám. Máš/plánuješ nějaký detailnější itinerář nebo chceš jet živelně… jen letenky a zbytek ad-hoc?
Je mi 33, s low cost cestováním nemám zkušenosti, ale chci si to vyzkoušet. Jinak mám radši přírodu než památky, ale sem tam nějakou tu budovu zvládnu:-).

Jarek

Ahoj, taky bych se rád přidal. Termín a délka u mě nehraje roli. Je mi 37.
[email protected]

Petra

Ahoj, taky bych se ráda přidala, na Bali chci už dlouho:) je mi 24 a jsem z Prahy..Klidně kdybyste chtěli už květen:) případně ted jsou fajn letenky:)
pište na [email protected] díky!:)

Petra

Ahoj, taky bych se ráda přidala, na Bali chci už dlouho:) je mi 24 a jsem z Prahy..Klidně kdybyste chtěli už květen:) případně ted jsou fajn letenky:)
pište na [email protected] díky!:)

Petra

Ahoj, taky bych se ráda přidala, na Bali chci už dlouho:) je mi 24 a jsem z Prahy..Klidně kdybyste chtěli už květen:) případně ted jsou fajn letenky:)
pište na [email protected] díky!:)

Petra

Ahoj, taky bych se ráda přidala, na Bali chci už dlouho:) je mi 24 a jsem z Prahy..Klidně kdybyste chtěli už květen:) případně ted jsou fajn letenky:)
pište na [email protected] díky!:)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: