Malajsie, Brunej, Filipíny a Indonésie

Bali/červen 2014/cestování

Martina

Ahoj, chystám se v druhé polovině června zhruba na 2 týdny na Bali. Žádné ubytování v hotelech a válení se celé dny na pláži (ale samozřejmě, že to je taky v plánu). Chtěla bych cestovat a poznat co nejvíce z místní kultury. Ubytování v backpackrech, náklady nízké, ale zase si něco užít a vidět. Hledám někoho, kdo by se ke mě přidal a s kým bych se mohla případně podělit o náklady na cestování (příp. půjčení auta, benzín, atd.). Máte-li podobné plány či byste chtěli zažít Bali a jen nemáte s kým, tak mi napište. Martina

Zkušenosti čtenářů

David

Ahoj Martino přiletím na Bali 26. června z Austrálie. Sejdem se tam s mojí kamarádkou a budem tam měsíc. Tak se nějak ozvi australskej mobil mám OO614O5685244 a mail david tečka wotan zavináč seznam tečka cz během dubna května raději mail jsem na Zélandu teď. Dej echo co si představuješ a jestli se třeba na tejden dáme dohromady

Zdeněk
David:

Cau Berane

bara

Ahoj martino, chystam se take na Bali, ale uvazuji spis o zari/rijen.. Rada bych si to trosku naplanovala. predstavu mam podobnou jako ty, jeste bych rada videla ty chramy a zacvicila si jogu 🙂 Kdyby jsi nahodou svuj termin posunula, nevahej mne kontaktovat a muzeme to cele nolanovat spolu. ba**********@gm***.com

Petr

Ahoj, plánuju něco podobnýho taky na červen, ale ještě vůbec nejsem rozhodnutej,chtěl sem spíš na Kubu ale z toho nějak sešlo a teď už budou deště tak přemejšlím o Bali. Napiš prosím jakej plánuješ +- rozpočet atak,díky:) Petr,30,Kladno

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: