Spolucestování Asie/ Australie

Bali a okolni ostrovy – brezen/duben 2017

Eva

Ahoj, Rada bych vyrazila na Bali, Lombok a Gili, moc se mi nechce uplne solo. Rada bych to vzala velmi relaxacne, nejaka joga, surf, party + somzrejme nejake turisticke veci proste 3 tydny dovolenkovych radovanek. Je mi 38 a jsem pohodarka uz jsem i neco procestovala. Takze co nejdrive je treba zacit letenky, tak piste kdo to mate podobne. Diky
[email protected]

Zkušenosti čtenářů

Dušan

Ahoj Evo,
zní to lákavě až na tu jogu.Kdyby jsi měla zájem o spolucestovatele,tak dej vědět a nějak bychom se domluvili.Je mi 34 a jsem taky pohodář.
[email protected]

Jarek

Ahojte,
taky bych rád někam vyrazil, chtěl jsem do Vietnamu, ale Bali atd. bych také rád viděl. Je mi 37, SŠ, sportovně založen, pracující s hromadou dovolené 🙂 Takže pokud to platí, možná bych se přidal. [email protected]

Jarek

Psal jsem i jedné slečně (30), která chce do Malajsie. Možná bychom se mohli domluvit a podniknout cestu ve 4. Mě je to celkem jedno, jestli to bude Bali, Malajsie, Vietnam apod.

Tomas

Ahoj,
jsem v Asii od lonskeho srpna, cca za 14dni budu v Indonesii. Jestli sem jedete, slo by mi kdyz tak neco dovezt? Chystam se v dubnu na trekking a bohuzel tu nemam vybaveni.
Diky
Tomas
[email protected]

Tomas

cao
letenku uz mam a chystam se na bali od 4.4.-25.4. zatim jsem sam a hledam nekoho kdo by se pridal na cestovani, surfing a pohodu.. je mi 34let a uz jsem neco procestoval
[email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: