Spolucestování Asie/ Australie

Australie, Tasmanie, NZ , leden 2009 – ?

irena

Zdravim vsechny cestovatele 😀

Na zacatku pristiho roku bych rada vyrazila do dalekych koncin, nejvic me laka Australie a Tasmanie. Chci co nejvic cestovat a klidne i nekde vzit nakou kratkou brigadu, abych nemusela pocitat kazdy cent. Do konce prosince jeste delam v Nemecku, ale pak co nejdriv bych to chtela zabalit a vypadnout. Laka me i Zeland, ale nejdriv chci za teplem nekam na jizni cast AU a pak klidne a rada se vypravim na NZ. Casove nejsem limitovana, takze na jak dlouho vyrazit, je mi fuk.

Je mi 25 a zkusenosti s takhle dlouhodobym cestovanim zatim nemam, v podstate jsem byla jen dvakrat s bandou vandrovat po Zakarpatsky, v Irsku a pak trochu cestovala pri Work&Travel s partickou po Californii.

Jestli jste prave narazili na nekoho s podobnymi tuzbami a plany, pak se urcite ozvete (bacikova.ire­na@gmail­.com). Aspon pro zacatek je fajn nevyrazet sam. Jinak ocenim jakekoli rady a zkusenosti.

Mejte se fajn

Irena

Zkušenosti čtenářů

Tomas

… za teplem ‚na jizni cast AU‘? Tak to si spis uzijes na severu bez ohledu na rocni obdobi 😉

irena
Tomas:

No jo, jenze na severu je sice v lete (prosinec – brezen) teplo, ale leje a na jihu je v zime (cerven – srpen) docela chladno, takze se to vyplati vzit od jihu na sever.

Míra

Ahoj asi už se ozívám pozdě ale též shámín někoho ským bych mohl spolucestovat praci se nebráním rad bych se totiž při té cestě zdokonalil v řeči časově nejsem omezem zdraví Míra

maru
Míra:

Ahoj Míro, sháním někoho, kdo by se se mnou spolucestou vydal na Nový Zéland, holka co se mnou měla jet vypadá, že nepojede, tak abych na to nebyla sama. Taky se chci zdokonalit a rozmluvit v jazyku, aby se vrátily aspoň výdaje nacestu, tak pracovat v sadech či vinohradech a pak aspoň měsíc v kuse cestovat po Zélandu. A pak zpět, ale je možné vymyslet zpáteční cestu i jinak třeba se zastávkou někde …. ozvi se mi kdyžtak na email [email protected]
nebo kdyby měl kdokoliv zájem, tak se ozvěte. chtěla jsem vyrazit koncem ledna. díky. maru

Jiřík

Zdar lidi.
Chci změnit svůj život od začátku do konce.
Jelikož jsem vášnivej řidič velikejch aut tak je mým snem se odvelet do austrálie a pracovat tam a žít jako řidič ROAD TRAINu.
pokud by jste někdo měli nějakou možnost a info jaxe tam dostat tak to moc rád uvítám na mail,

[email protected]

Michal

Ahoj
Hledam praci v Tasmanii, preferuji Hobart. Jsem kuchar s dvanactiletou praxi, ale net mni zatim moc nepomohl. Pokud nekdo mate kontakt nebo tip na koho se obratit, ozvete se prosim. Diky moc Michal

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: