Rusko

Altaj v létě 2013

Lukáš

Ahoj,

sháním parťáky/parťačky na turistiku v Altaji. Moje představa je vyrazit z čech vlakem do Novosibirska a odtamtud se nějak dostat do hor. Pochodit něco v horách, přejet hranici do Mongolska, tam navštívit další přírodní krásy, potkat nějaký lidi, zajít na nějaký místní fesťák, omrknout koně, nebo cokoliv jiného. Návrat do čech letecky odněkud poblíž. Ulanbaator, Peking… Chtěl bych to co nejvíce nízkonákladově a délka cca 5 týdnů… možná více, ale musel bych prudit v práci. V Rusku už jsem jednou byl, cestování v plackartě bych si rád zopakoval. Kdo by měl zájem, tak se budu těšit na mejl. Samozřejmě je to návrh, dá se cokoliv udělat jinak.

lu***********@gm***.com

Lukas

Zkušenosti čtenářů

Anna

Zdarec,
uvažuji o podobném plánu na léto. Zatím nic konkrétního. Vlakem bych asi nejela, dlouhá cesta, zdráta času. Ale nezjišťovala jsem zatím nic o cenách letenek. Cestovatelkých zkušeností mám dost, z Ruska zatím jen jednu (Kamčatka).
Zvaž, napiš na email:)
Anna

iva
Anna:

Na Altaj se vás týká letiště Barnaul, letenky se daly loni (včas) sehnat ca za 12-14 tisíc.

Lukáš
iva:

Ahoj Ivo,

jasný, už to vím 🙂 Novosibirsk byl uveden kvůli lepší představě, kam dojet.

Lukáš

lolík
Anna:

Ty kráso a jak bylo na Kamčatce?

Anna
lolík:

Ty kráso, krásně! Super 5 týdnů. Kdo má čas a prostředky, nechť neváhá a razí. Krásná příroda, ruská družnost, dunící sopky, medvědi a miliarda komárů a muchniček 🙂 Doporučuju.

iva
Anna:

Nehledě na to, že na té Kamčate se ty sopky od podzima docela snaží 😉
takže by to žádná nuda určitě nebyla.

Barbora

Zdravím všechny účastníky diskuze 🙂 Na léto též plánuju Asii, zatím ale zvažuju konkrétní destinaci. Původně jsem myslela na střední Asii (Tadžikistán, Kyrgyzstán…), ale Altaj zní taky dobře. Hlavně bych ráda jela s nějakou fajn menší partou, na místě zas tak nezáleží, zajímavé to bude určitě všude 🙂 Už jste nějak zformovaní? Možná bych se přidala. Bára

Paoul

Ahoj lidi, je tu pořád někdo se zájmem o utvoření nějaké výletní party na altaj? Jedeme s přítelkyní magistrálou a altaj nás moc láká. Podle různých informací soudím (hlavně doprava – maršrutka), že bude lepší vyjet ve více lidech.

Paoul
Paoul:

A zapomněl jsem dodat, že vyrážíme v srpnu!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: