Malajsie, Brunej, Filipíny a Indonésie

Aktuní! Spolucestoval Jáva, Bali, Lombok, možná Borneo cca 12.- 30.6. 2014

Lenka

Ahoj, akutně hledám spolucesotele/lku, odjíždím cca 12. – 15. června do Indonésie, v plánu je Jáva, Bali, Lombok, možná Borneo atd., ještě nemám pevný plán. Návrat do 1.7. , kdy nastupuji do nové práce. Cestuji jen tak s krosnou, žádný luxus, spaní přes couchsurfing, u místních, stop atd. Známý mi v těchto dnech sežene levnou letenku, možné rovnou sehnat i pro Tebe, dle letenky budu vybírat trasu.a přidávat ostaní ostrovy. Možná cestou nějaký stopover. Pokud jsi holka či kluk do nepohody,co má rád dobrodružství, dej vědět. Pro urychlení stačí napsat sms, zavolám zpět 721 626 834. Spěchá! Díky a těším se. Cestovatelské zkušenosti i průvodce mám. Lenka, 28, Praha

ps. pokud se někde v té době bude pohybovat v této obalsti, nechť mi dá zprávu, ráda se připojím

Zkušenosti čtenářů

david

Cau aktuni Lenko,
26 priletim v noci na Bali za francouzsku kamaradkou a 27 nebo 28 opustime Densepar neznamo kam. Tak kdybys chtela sdilet zazitky nebo s nama neco na par dnu v okoli mesta podniknout dej vedet. Budu sebou mit Australsky cislo 0061405685244 mail david.wotan zavinac seznam tecka cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: