Spolucestování Afrika

Afrika lowcost – listopad 2016

Andrea

Ahoj,
moc ráda bych v listopadu 2016 vyrazila někam do černé Afriky. Ideálně asi buď do Etiopie nebo Namibie, případně Keni, Tanzánie nebo Ugandy. Ráda bych cestovala co nejvíc lowcost – v Etiopii prý se dá v pohodě jezdit místní dopravou, v Namibii je asi třeba půjčit auto, ale pokud bychom byli 4, náklady nejsou tak hrozné. Zatím mám jen jednu nejistou spolucestující, ideální by podle mě bylo jet ve čtyřech. Zatím je to jen hodně neurčitý plán, ale pokud byste někdo v tomto termínu plánoval něco podobného, dejte vědět. Jinak procestovanou mám zatím část Asie (Vietnam, Laos, Srí Lanka, Kambodža, Indie), vše lowcost, v Africe jsem zatím nebyla. Jinak je mi 33, jsem veselá, pohodová, pro každou srandu a trocha nepohodlí mi nevadí.
Kdyžtak piště na [email protected]
Andrea

Zkušenosti čtenářů

Ahoj,
tak nakonec se mi bohužel změnily plány a v listopadu jet nemůžu. Mohu jet v říjnu nebo v 1. polovině prosince, na dva týdny.
Andrea

Dan

Ahoj Andreo nebo kdokoliv jinej kdo to cte
jsem v Nairobi a behem 1-2 tydnu chci autobusem do Addis Abeby a pak cestovat ca jeden mesic po Etiopii. Takze jestli tu nekdo je nebo sem leti a ma podobne plany tak se ozvete. Nejlepe asi na mail [email protected] (jinak bydlim v Tanzanii takze Kenu dobre znam, v Etiopii jsem nebyl)

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: