Spolucestování Afrika

Afrika – Keňa leden 2014

VERONIKA

Ahoj, hledáme kluka do party na 2 týdenní výlet do Keni. Případně se ozvi, detaily plánů si řekneme. díky. Veronika

Zkušenosti čtenářů

Michal

Ahoj Veroniko,
My (Jana a Michal – 31) ideme do Kene 20.12.-5.1.2014. Zhaname niekoho do auta na Safari okolo Narodnych parkov – asi 9 dni. Keby ste sa nahodou chceli pridat v tomto termine ozvite sa. Pripadne keby si o niekom vedela co tam v tomto case bude mozes mu preposlat kontakt.

Tereza
Michal:

také prosím o více info, díky Michale

VERONIKA

Ahoj Michale, v tento termín nemůžeme, ale kdyby se nám někdo ozval, kdo chce jet v prosinci, předáme kontakt.
užijte si to:-)

Tomáš

Ahoj,
docela bych se přidal.Tak napište podrobnější informace.
Tomáš 29

Tomáš:

ahoj, poslala jsem detaily do emailu, tak se ozvi:-) Veronika

Mirka

Ahoj,

okolo 26.12. odletame smer Lusaka s cilem videt Victoriiny vodopady. Nasledne se presouvame vlakem do Dar es Salaamu, prijezd cca kolem 6.1.,a planujeme pokorit Killimanjaro a podniknout nejakou safari. Na zaver si trochu odpocinout u more, idealne na Zanzibaru. Navrat planujeme na 25.1.

Aktualne jsme dva (Mirka a Jirka) a uvitali bychom pohodove a pripadne i zkusene partaky zejmena na Killi a safari.

Pokud by jste mel nekdo zajem, tak se mi prosim ozvete.

Mirka

PETRUSEK Ladislav
Mirka:

DOBRÝ VEČER
Zaujal mě váš příspěvek,je mi 50 a potřebuji si odpočinout od dnešní doby.Fyzicky jsem na tom dobře,potřebuji se odprostit od stresů ze zaměstnání a rodinných situací.Vůbec nevím co taková cesta obnáší,proto prosím o podrobné informace-oblečení,finance ,vlastně VŠE co tato cesta obnáší.Pokud si mě chcete prověřit jsem na FB,takový malý,kudrnatý,baculatý kluk (fotka)

Ladislave, odpověděla jsem do emailu + jsem poslala nějaké detaily…

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: