Volná diskuse

3 měsíční výlet+ spát v autě duben 2016

Martin

Dobrý den, nedávno jsem přijel ze 4 mesíčního pracovního výletu na blind na ibize,a stačilo asi týden na to aby se mi česko znova znechutilo takže jsem okamžitě vymyslel plán na jaro….s kamarádem plánujeme koupit auto postavit v zadní části  postel a jet směr španělsko přes německo,švýcarsko,itálii,monako,a pak dojet co nejdal to půjde ve španělsku, planujeme to tak že tam kde se nam bude líbit tam se poptáme na práci kde by jsme pracovali chvilku a pak jeli dál, prostě si udělat takovou velkou expedici s možností krátkodobé práce.samozrejmě že občas se budeme muset někde ubytovat nebo aspoň zajet do kempu a dat si sprchu ale chtelí by jsme to udělat co nejvíc na „divočinu“ .. píšu to sem proto aby jsem dostal nějaké rady od zkušenějších cestovatelů…samozřejmě že se může stát cokoliv můžem se vrátit za měsíc  nebo se to trošku prodlouží záleýí na tom kde a jak se nám bude líbit a kde seženeme práci a jestli se to vubec podaří ale to mě na tom právě láká .,.prostě road-trip na kterém se může stát cokoliv, předem díky za rady,upozornění atd.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: