Jižní Amerika

12/2009 cesta do Jižní Ameriky

David

Ahoj, od 1. do 28. prosince plánuji cestu do Jizni Ameriky – Chile, Argentina, Uruguay, Paraguay, Bolivie a Peru (trasu cesty možno upravit). Pokud nějaký nadšenec plánuje to samé, můžeme vyrazit společně. Letenky z Mnichova jsou teď za super ceny. David

Zkušenosti čtenářů

Eva

Nazdar,

no já odlítám do Peru 1.11., směr Ekvádor, pak Bolívie-hory, památky, moře, džungle, všehochuť do 7.2., kdy se vracím do OV. S parťačkou mám sraz v Limě. Jsem z OV, pohodový parťák-chlap by se hodil.

Zatím

mira
Eva:

Ahoj, my plánujeme peru 14.11. a návrat cca 4.11. ale ještě nejsme 100% rozhodnutí, zatím jen plánujeme…

martin
Eva:

Ahoj Evo, jsem Martin, nechces se zastavit na ty svy ceste taky u nas ve Venezuele, radi uvidime krajanku ci krajany. Mail mas u odpovedi, kdyby nahodou, tak dej vedet. martin

Eva
martin:

Ahoj, no je to trochu z ruky :-), tak asi někdy příště, už tak toho máme víc, než dost. Za 3 měsíce, 3 tak velké státy, když bude čas, chceme jet ještě do San Pedra de Atacama a NP Lauca a zpět do Peru a domou. Mějte se tam krásně. Už to mám co by kamenem dohodil 🙂

martin
Eva:

Tak tedy at Ti to pekne jede… m.

manollo

tisko zavidim, podobnu cestu ako pise David som presiel pred par mesiacmi. Drzim vam palce, Juzna Amerika je nadherna !

lukas

Ahoj tak už máš letenky?

Bára

Ahojte,

jsem do 20.11. pracovne ve Vietnamu, v prosinci bych rada vyrazila smer Jizni Amerika. bohuzel nemuzu sehnat na tuto dobu zadneho partaka. Takze se kdyz tak Davide ozvi, mail je [email protected]

martin
Bára:

Ahoj Baro, nejsem David, ale klidne s Tebou vyrazim, pokud se pro me stavis ve Venezuele, kde ziju. Uz dlouho chci vyrazit do peru a bolivie a prosinec se mi celkem hodi. Mas plnou mailovou schranku, tak pisi sem. m.

radek

Ahoj. Začátkem ledna jedeme na měsíc do Kolumbie. Necestoval v poslední době někdo po téhle zemi? Rád bych nějaké další tipy co stojí za to navštívit a vidět.

Míša
radek:

Najdi si www Martina Mykisky http://www.mykiska.cz/ nebo i jine, ma Columbii procestovanou.

Jenda
radek:

Kolumbií jsem jel v červnu 2007, tak jestli to je pro tebe dostatečně „poslední doba“, ozvi se.

Lenka

Ahoj!
Hledám partáka (partacku) na okruzní cestu po Peru, kam se chystám v dubnu. Presne od 7.4. do 5.5. Lima, Nazca, Cuzco, Machu Picchu,…Ziju v Barcelone, takze s jazykem nemám zádný problém.

Jaro
Lenka:

Nazdar!
tiez sa chystam v tom case Peru Bolivia. Machu Picchu som moc nerozmyslal zatial, ale isto nejake treky, HUascaran, potom juh Titicaca a smer Bolivia. hladam partaka. Jaro

ondraak

Zdar všem,
povidam, kdybyste někdo chtěl kontakt na seriozní šamanskou rodinu a možnost ceremonií s ayahuascou, můžu sloužit. Byl jsem tam ted 4 týdny, prosinec-leden. Džungle, kde mají malý el centro i město Pucallpa, kde mají domek. Museli jsme tam prchnout po deseti dnech z rozvodněný džungle kůlivá komárům. Napište, if vás to zaujme.
[email protected]
Ondra

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: